bugün

entry'ler (63)

kızların güzelleşmek adına yaptıkları iğrençlikler

makyaj. daha ne olabilir ki? makyaj yaparak yüzlerini daha kötü hale getiriyolar. sabah kalktıklarında yüzlerine bakılmıyor.

(bkz: )Gülben Ergen

italya denince akla gelenler

makarna. soslu makarna.

kobe bryant ın beşiktaş a transferi

ahaaaa. siz nba harikasısınız ve türkiye'de son yıllarda pek başarısı bulunmayan beşiktaş'a geliceksiniz..? galatasaray' da james'i alsın efes wade'i fenerbahçe'de Nowitzki'yi alsın grup sex yapsınlar. nasıl? onların grup sex yapması bile kobe'nin beşiktaş'a gelme yüzdesinden daha yüksek.

güzel kadın çirkin erkek birlikteliği

Avril lavigne'nin son evliliği. Birde çocuk var tabi. tipi nasıl olur acaba?

gelecek yıl fener şampiyon olur

aha olur. parayı bastırır, adam tehdit eder, yalanlar söyler yine olur. benim anlamadığım şikeyi yaparak şampiyon olabiliyorlar da neden türkiye kupasını alamıyorlar? bence bu kupada şike yapılsa daha mantıklı olurdu.

otobüsten ferrari deki kızı kesmek

yetenek işi. artık abazalıkta devrim atladığımız için bunlar normal ülkemiz için. asıl daha ilginç olan geçen yılbaşında bir adamın yere kamera koyup ne var ne yok görmesidir. oda kendince haklı oturduğu yerden şevke gelmek varken neden o kalabalıkta o kadar uğraşsın ki. bu tür insanlara şerefsiz denir.

yakışıklı olmadığının farkında olan erkek

hayal kırıklığına uğrayan anında küçük emrah modunu alan zavallımsı ayna karşısında kendince organlarından iğrenen bireydir.

en iyi müziğin rock olmasını yediremeyen rapciler

evet günümüzde en çok rastalanan bir olay. şu bi kesin ki rock müzik dünyanın en çok dinlenen müziği. ama rapciler nedense buna katlanamıyo. ha yanlış anlaşılmasın rap e çamur atmıyorum tamam o da bi müzik türü ve dinlenen bi tür. ama rock tüm dünya nın dinlediği bir müzik. ama rapciler bize genelde en iyi olduklarını kanıtlamak için çamur atarlar. "kedi kesiyonuz, insan değilsiniz, satanistler, o ne öyle kafa sallıyon gibi". ne gerek var böyle şeylere öyle ya da böyle dinleniyo bu müzik. böyle derler ama onlarda rock dinlerler bazen. ve ben şunu anlamam. sen rapcisin ama arada rock da dinlersin. peki arada sırada bile olsa dinlediğin bu müziğe neden laf atarsın ki?

insan psikolojisini değiştiren şeyler

paranormal aktiviteler.

denize müslüman mı düşse kurtarırsın ateist mi

ikisinide kurtarmaya çalışırdım. ikiside insan sonuçta. ben müslüman biriyim ama yinede bi ateisti kurtarabilirim. ama bazıları vardır ateistleri kurtarmaz bazıları vardır müslümanı kurtarmaz. haa şöyle denseydi "müslüman mı, ateist mi, yoksa çıplak bi kadın mı?" bak o zaman kaç kişi kurtarıyor müslümanla ateisti.

artık iddia oynarken fb ye üst penaltı oranı

bu kadarda olmaz dedirten bi olay. tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir maç olacak. ankaragücü nün yerinde hangi takım olursa olsun o maçın en az 3 0 biteceği belli.

nickbulamadimben

tanırım kendisini. güzel yorumları ve düşünceleri, iyi hoş dürüst bir kişiliği var. entrylerinde özellikle derinden vurur. aynı zamanda şu ana kadar entryleriyle beni güldüren tek insan.

sago hayranlarının müzikten anlamaması

ne anlar ki. onlara göre müzik sözlerden ibaret. sözleri güzel derin melankolya ise süper şarkı ama saçma sapan cümleler kurulduysa kötü şarkı güya. sagocular böyle. ya müzik dediğin duygu ve düşüncelerini yansıtan ezgiler topluluğu. bakın ezgi diyorum. şimdi bi sagocu gelipte dünyada herkesin dinlediği U2 grubuna bu ne biçim grup derse bak o zaman haline. yapılacak tek yorum cahillik. başka tanımı yok. e tabi sagopa da müzik yapıyo ona sözüm yok ama eğer U2 da söz yoksa sagopada ezgi denen bişi yok.

başka bir konuda sagonun orkestrasının türk rock gruplarından daha iyi müzik yapabileceği. ya daha solo çalarken tiz sesi tam çıkartamyan rock müzikte işi olmayan bi orkestra gelipte mor ve ötesi, manga, şebnem ferah gibi rock yıldızlarından nasıl daha kaliteli müzik yapabilir. bence sago rap bile yapmıyo. arkada bir fon müziği hızlı şekilde söylenmiş bir şiir.

yüksek sadakat in hakkının yenmesi

doğrudur. belki bizim şarkımız kötüydü. ama bekletilerimiz yüksek olduğu için kötü. normalde kaliteli ve güzel bir şarkı. bizim yarıştığımız yarı finalde ilk 10 dan rahat bizden daha kötüleri vardı. ama neden çıkamadık merak konusu.

bir şey daha azerbaycan ın şarkısıda o kadar aham şaham bi şarkı değildi ama hak ettiler. temennim seneye daha kaliteli bi grup daha kaliteli bi müzik ve zafer.

2012 eurovision şarkı yarışması

yüksek sadakat gibi orta boyuttaki bi grubu gönderip birincilik bekleniyorsa... şebnem ferah gitse kim bilir neler beklenir. asıl merak konusu şebnem ferah ın seneye katılıp katılmayacağı? biliriz ki şebnem ferah a daha önce teklif edilmiş ve kabul etmemiştir. umarım 2012 ye o katılır ve zafere taşır.

trt nin 2012 eurovision türkiye temsilcisi

artık ününe ün katmak için değilde yarışmayı kazanmak için bir temsilci seçilse iyi olucak yoksa böyle giderse biz çok zor birinci oluruz. bir başka bir şey seçilen adayın eurovision u coşturcak bir şarkı yapması. mor ve ötesi gibi kendi şarkısıyla ya da yüksek sadakat gibi ezgisi kötü bi şarkı yapmamalı. şarkılar kaliteli ve güzel burda bir şey yok. ama eurovisionda ne yapabilir sorun bu. ama yine rock müzik gönderilebilir. çünkü son yılların modası haline geldi. her yer metal ve rock. metal olmaz çünkü yarışmaya çok sert ve ağır bi şarkı.

ben güzele güzel demem qüsel derim

aferin. güzel türkçemizin içine edersin. aynı zamanda apaçilik göstergesi.

eve gelen misafirin sofradan kalkmak bilmemesi

sadece onunla kalsa evden gitmekte bilmezler. ağaç gibi kök salırlar.

hakan şükür

eşi benzeri olmayan, dünyada tek olan, aslan olan, dürüst, adaletli, hırslı, başarılı, vb kişidir.kraldır kral! bir türkiye taçlı kral abidesidir o.

nefret edilen matematik konuları

trigonometri baba gibi konu.