bugün

Yalnız kelimesini yanlız olarak yazanlara çok acayip şekilde kıl oluyorum bole tutup agzını kıracan.
Metroda direğe dayanan tek hücreliler.
Böyle kelimesini "bole" yazanlara uyuz oluyorum.
adın üstünde "ufak şey"
ironi neyse siktir edin beyler yok yok valla bi arkadaşa alıyorum.
masa kenarları özellikle çarpıldıktan sonra.
Kırmızı ışıkta yaya gecidinde duranlar. Bazen geçerken tamponunu tekmelediklerimde olmuştur.
Şu an tam olarak özgürce kahve içemeyişim.
Birinin bi seyi bildigi halde bana sorması. Bildiginin farkındayım belli oluyo zaten.
Ağız şapırdatması, sakız çiğneyen insan, çayı höpürdeten insan. Görünce öldürmek istediğim varlıklardır.
dinlediğim şarkılara laf edilmesi,

kendi dinlediği şeyler çok mükemmelmiş gibi.
yolda yavaş yavaş ölmek üzere olduğunu düşündüğüm şahıslar hayır birde yolun ortasından yürü.yorlar nedense
Ağzını geve geve sakız çiğneyen insan görünümlü tuhaf varlıklar .
Birisiyle konuşurken başka birisinin inatla arkamdan omzuma dokunup seslenmeye çalışması. Deliriyorum bu yapılınca.
Telefonda konuşurken yanımdaki kişinin şunuda söyle bu nasılmış şu hastaydı bi sorsana. Delirmeme neden oluyor telefonu duvara attığım zamanlarda oldu.
küfredince kendini erkek sanan beyin kıtları. küfretmek sadece zekasızlıktan gelir.
insanların giderken kapıyı arkalarından yarı-açık bırakmaları. Gerçekten yıldım kapıyı kapatır mısın demekten.
Ateistlerle tartışmaya giriyosun birader veya başka bi şey oluyo hemen kaçıyolar.
hesap ödenirken;
-ben ödicem
-ben ödicem ... diyalogları.
yemek yerken şapırdanması.
Trafik de öndeki arabanın şoförünün elinde telefon mesaj çekerken yavaş gitmesi.
Bir iki gündür ya bu hayırsız beni neden aramıyor diye düşünüp aramaya niyetlendiğiniz kişinin sizden önce davranıp araması. Tabii ki aramasına sinir olmuyorum lakin telefonu açtıktan sonraki ya ben de seni düşünüyordum iki gündür vallahi arayacaktım bak cümlesindeki samimiyetsizlik sinir ediyor. Oysaki gayet samimiyim ben bunları söylerken cık cık!!
sinirliyken biri bana dokununca teselli etmek için bile olsa daha da sinir olurum hatta dokunduğu yeri yıkama ihtiyacı duyarım.
ufak şeylere sinir olmuyorum.
birşey anlatırken karşındakinin seni dinlemeyip başka birşey ile ilgilenmesi.
yürürken şemsiyesiyle terör estiren kısa boylu tipler.
güncel Önemli Başlıklar