bugün

Gençlerin nasıl bir mantık ve kültürle yetişdiğini gösteren iğrenç olay.
insanlıktan nasibini alamamış veletlerdir. lakin ,
(bkz: dostum ergen demişsin ama bunlar orospu çocuğu)
(bkz: 7 yaşındaki kör kıza tecavüz eden orospu çocukları)
"sallandırcaksın bunlardan birkaçını taksim meydanında bak bakalım bi daha yapabiliyor mu?" sınıfına giren grup.
nereye gidiyor insanlık dedirten iğrenç mahlukatların yaptığı olay.
(bkz: orospu çocuğu)
orospu çocuğunun, ibnenin, süründürülerek öldürülmesi gerekenlerin önde gidenleridir. ergen deyip de ergenlere hakaret etmeye lüzum yok. bunlar insan bile değil, bok bile değil. bokun bile yararı var.
(bkz: bak çok sinirlendim yine)
çüklerinden tavana asılması gereken ergenlerdir. yapacaksın abi. zamanında taksimde adam astı bu millet. asın şunları çüklerinden vallahi bir daha tecavüz oluyor mu gör. "yapma kardeşim" demeyle olacak iş mi bu ya.
televiyondan gördüklerini yapıyorlar azizim. behlül önüne geleni sikti. bundan dolayı en ufak bir zararda görmedi. işte özeniyorlar.
şimdi siz bu olayı duyunca üzülmüşsünüzdür. ancak bu gibi olaylar bundan beter olaylar sadece tecavüz değil her türlü sözde kendini iyi biri olarak gören insanların vicdan dedikleri şeyleri sızlatan olaylar tüm dünyada her gün yüzlerce binlerce kez oluyor. tabi sevgili ''iyi insanlar'' sizler cok üzüldünüz bu olaya. hani dersiniz ya siz ''kötü insanlar'' ''iğrenc insanlar'' ''hayvanlar'' ''insanlık dışı'' filan gibi kelimeler kulanırsınız. sözde siz iyisiniz ama katiller tecavüzcüler hırsızlar kötü ya. ayrıca bir insanın ''iyi'' olması ne kadar doğalsa ''kötü'' olmasıda o kadar doğal. bu olayu duyduktan sonra üzülen ''iyi insanlar'' size söylüyorum siz katillerden tecavüzcülerden hırsızlardan cokmu iyisiniz. size göre evet tabiki siz aynaya baktığınızda ben iyi bir insanım diyenlersiniz ya. acaba neden dedinizmi bu adamlar neden sizin deyiminizle kötüler. siz ''iyi insanlar'' aslında ikiyüzlü yalancı icten pazarlıklı insanlar sizmi dahamı iyisiniz bu kıza tecavüz edenlerden. peki siz iyisiniz bunlar kötü, neden lan neden diye sorun bir niye bunlar kötü kendinize etrafınıza topluma sorun lan bi. merak ediyorum ''iyi insanlar'' sokak köpeklerine verdiğiniz değeri sokakta yaşayan insanlara veriyormusunuz. her yerde sokaktaki hayvanlara yardım edelim onlar icin şunları bunları yapalım falan filan ama daha hic kimsenin azından duymadım sokakta yaşayan insanlar icin şunu yapalım bunu yapalım diye. ee siz ''iyi insanlar'' neden onları düşünmüyorsunuz. yapmayın ''iyi insanlar'' hadi biz kötüyüz umrumuzda değil onlar, peki siz siz ''iyi insanlarsınız''.
bu insanları asacaksın, sallandıracaksın birkaçını ibreti alem olsun diye. idam cezasının bazı suçlarda bazen ne kadar doğru bir karar olduğunu düşündürüyor insana bu hayvanlar.
(bkz: yetmez ama evet)
cezai indirimlerden yararlanmaması gereken insanımsı yaratıklardır.aklı bu caniliği işlemeye yetiyosa müebbet yatmaya da yetsindir.
neden yaşar böyleleri topunu yağlı kazıga oturtacaksın bu şerefsizlerin. (bkz: iğrençsiniz ibneler)
acı çekerek yavaş yavaş ölüme terkedilmesi gereken orospu çocuklarıdır.
insanlarla hayvanlar arasında farkı ayırt edemeyen yaratıklardır. insanda azcık vicdan azcık yürek olur ama zaten dediğimiz gibi bunlar insanda olur.
yasalar ve allah korkusu olduğu için ömür boyu yemesi gereken o.ç. larıdır. diğer türlü canlı canlı kireç kuyusunda yakmak gerekirdi.
(bkz: Size laflar hazırladım)
kızın gözünün değil, o çocukların ve onlar gibilerinin beyinlerinin kör olduğunu ve insanlıktan nasıl çıktıklarının net bi şekilde anlaşıldığı durumdur.
ergenliği cinsi sapıklıkla karıştırmış, beyin özürlü ve insan dışkısından olma yaratıklardır.
ergenlik birey olma yolundaki yolculuktur yani insan denen varlığın kendini topluma kabullendirdiği dönemdir.

detaylı bilgi için:
--spoiler--
ergenlik (puberte), insanlarda meydana gelen "yetişkinliğe ilk adım" evresidir. ergenlik, çocukluk çağı ile yetişkinlik çağı arasındaki geçiş dönemidir. ergenlik, bireyde çocuksu tutum ve davranışlarının yerini yetişkinlik tutum ve davranışlarının aldığı, cinsiyet yetilerinin kazanıldığı, bireyin erişkin rolüne psikolojik ve somatik olarak hazırlandığı dönemdir. çocukluk çağı olarak adlandırılan yaşlarda, sosyal toplum bilinci (süperego) gelişmemişken, ergenlik dönemine giren gençlerde toplumsal kabullenilme, bir grubun parçası olma (süperego ve ego) kavramları gelişir. vücut hormonlarınıdan cinsiyet ile ilgili olan (sekonder cinsiyet hormonları) östrojen veya androjenlerin üretimi bu dönemde pik yaptığından ergen adayının psikolojisi sebepsiz değişimler gösterir.
--spoiler--
anaları kerhanede orospudur. onlar da orospuçocuğudur...
okumak istemediğim haberdir.
toplumdaki ahlaki zayıflığı zamanında çocuklar güzel güzel sex yapsa bunlar olmazdı şeklinde açıklamaya çalışmak, hatta her tecavüz olayına bu bakış açısıyla bakmak bununla yetinmeyip insanlarında bu açıyla bakmasını beklemek biraz gerizekalılıktır. bu tamamen çocukların islam ahlakı ile yetişmemesinden kaynaklanır.

sen çocuğa islam ahlakı verme, televizyonda her gün tecavüz sahneleri kaçak yasak ahlaksız ilişkileri normal gibi göster sonra da yok efendim neden çocuklar böyle.

ulan çocuk değil bu tecavüzü eden, sizsiniz.
tecavüzcülerin idam edilmesi ile toplumun rahata kavuşması ve bu tip olayların tekrarlanmaması sağlanabilir.

(bkz: kimse bana hayvan haklarından bahsetmesin)
bunları gördükçe aklıma nedense şu meşhur anime gelir.

(bkz: death note)

bilmem anlatabildim mi?