bugün

entry'ler (23)

ağzıyla konuşan kız

yolludur.

pussy is pussy

bizde ama am derler birader.

bu saatte sözlükte takılan erkeğin asıl amacı

ağza alınmayacak derecede tehlikeli bir amaçtır.

taşı ve değiştir vs taşı ancak iki dosyayı da tut

taşı ancak iki dosyayı da tutun açık ara alacağı karşılaşmadır.

hepinizin amına koyacağım efendim

görsel
akıllara şu karikatürü getirir

eşcinsellerden nefret etmek

şimdi ben çıkıp 'zencilerden nefret ediyorum' desem bana ne dersiniz? ırkçı mı? genelleme yapan bir aptal mı? veya geri kafalı mı?
peki ben size zencilerden nefret etmenin benim hakkım olduğunu söylesem ne dersiniz?

arkadaşlar yapmayın bunu. eş cinseller sapık oluyor demişsiniz. sanki biz heteroseksüellerden sapık olan yok mu? hatta daha fazla var.

sosyal fobi

yalniz gemi adlı yazar sağolsun aylin aslım'ın gülyabani şarkısını dinledim ve ciddi ciddi aylin aslımda sosyal fobi mi var diye düşünmeye başladım. bizi, biz bile bu kadar iyi anlatamıyoruz...

bütün sf'liler dinlemeli bu şarkıyı...

türk uçağı rusya hava sahasında düşürülseydi

birincisi onun bunun demeciyle olmuyor bu işler. rusya'nın demeci varsa, tsk'nın da elinde sınır ihlali yapıldığına dair tonla belge var.

ikincisi olayları dışarıdan takip eden birisini örnek göstermek için sosyal medya ve tv kanallarındaki tartışma programı ifadesini kullandım. çok rahatsız olduysan yerine başka bir şey koyarak oku. belki o zaman anlatmak istediğimi anlarsın.

türk uçağı rusya hava sahasında düşürülseydi

muhtemelen ne bizim tv kanallarımızda bu kadar yer edecekti bu konu, ne de dünya basınında. hatta tv kanallarımızda "ay rusyaya çok ayıp ettik rörörö" diyerek ülkesini ezik gibi gösteren yorumcular: "rusya hava sahasında ne işimiz vardı" gibi açıklamalarda bulunacaklardı.

gerçekten hayretle izlemekteyim gelişmeleri. hani konuyu fazla bilmeyen yabancı ülkede yaşayan bir insan olsam, sadece sosyal medyadan ve tv kanallarından takip etsem şu olayı, türkiye rusyada katliam yaptı zannedeceğim. öyle bir lanse ediliyor ki neredeyse özür dileyeceğiz rusyadan.

la olm bi kendinize gelin. bu uçak hava sahamızı ihlal etmiş, zibilyon kere uyarılmış. başka ülkeler olsa iki kere uyarıp füze yollar. ki yolladı da. suriyede düşürülen savaş uçağımızı ne çabuk unuttunuz?

yapacak birşey bulamayınca uçak düşüren ülke

(bkz: don t feed the troll)

hadi yavrum başka kapıya

şişman insanların asla yapmaması gereken şeyler

yapmamaları gereken şey şudur: "kendilerine yapmamaları gereken şeyleri söyleme hakkını kendilerinde nasıl bulduğunu anlayamadığım aptal insanları kaale almak"

hayır mesela burada bu iğrenç şeyleri yazan insanlar, tekerlekli sandalyede bacakları olmayan bir insan gördüklerinde birden nasıl da peygambere dönüşüyorlar, duyar kasıyorlar... insan gerçekten hayret ediyor...

çıplakken daha az üşümek

eğer kıyafetleriniz ıslaksa olabilecek şeydir. ha kuruysa, orasını bilim adamlarına bırakıyorum.

okati için uyku vakti

ebedi uykuya dalmasını dilediğim inci sözlük moderatörü.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

hi there i'm using whatsapp .

neden kimsecikler türkleri sevmiyor

"alemin derdi ben olmuşum..." şeklinde devam eden güzide sözle cevaplanabilecek soru.

devlet bahçeli nin artık mhp ye bir şey katamaması

yıllardır söylüyoruz devlet bahçeli yaşlandı diye ama ne mhp cephesinden bizi duyan var ne de duymak isteyen. eğer ki devlet bahçeli davayı kendisinden daha çok önemsiyorsa zaten çoktan istifa etmesi lazımdı.

bu olayın gençlikle yaşlılıkla alakası da yok bu arada. önemli olan mhp'nin enerji kazanması. oktay vural'ın mhp'nin başına geçtiğini düşünsenize. ne bu teröristleri yavşak yavşak konuşturur, ne de mhp'nin arkasında laf söyletir.

yalnız hissetmek

yalnız hissetmek diye bir şey yoktur. yalnız olmak ya da yalnız olmamak vardır. ya yalnızsındır ya değilsindir. fazla edebiyat yapmaya gerek yok.

hay ben şu "kalabalıklar içinde yalnızlık" lafını çıkaran kişinin eniştesini...

bu akşam el clasico yu izlemeyecek olan erkek

evinde lig tv yoktur. maç saatinde lig tv'ye çok yaratıcı küfürler edecek olan kişidir.

ayrıca isteyen istediğini izler amk size ne?

terör

avrupa'daki insanların öldürülmesidir. türkiye'deki insanların öldürülmesi, barışçıl eylem olarak adlandırılıyor çünkü.

türk kızlarının yabancı erkeklerle yatması

hiç umrumda olmayan şeydir. istersen gitsin balinayla seks yapsın.