bugün

entry'ler (123)

kronik farenjit

Boğaz da kaşıntı, kızarıklık, kuruluk, yanma hissi gibi belirtiler ile kendini gösterir. Tedavi ile geçmez sadece geçici rahatlama sağlar. Ölünceye kadar geçmez ara ara varlığını fazlasıyla hissettirir. Bol su içmek iyi gelir.

yarının size kazandıracakları

Diz ağrıları, kırışık yüz ve eller, Beyazlamis saçlar, göz altı morluklari, sevdiklerinin acıları, iç hastalıklar ve yılların götürdüğü herşey. Evet bunlar yarının kaybettirdiklerinden kazandirdiklarin dan değil. Ama bunlar Rabbine yaklastiginin ipuçları değil mi en büyük kazanç bunlar.

yalnızlık bir tercihtir

Yalnızlık bir tercihtir demek bir tercihtir.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

Karmamda yazan yazı. Self bilmem ne. Kendi yağinda kavrulmak demekmis. Sözlük ne bekliyorsun anlamadım amuda mı kalkayim yoksa halay mı cekeyim. Söyle ne yapayım.

insan öldükten sonra kaç yıl yaşayabilir

insanlık mi ölmüş, kim ölmüş tüm insanlar mi ölmüş eğer tüm insanlar ölmüşse kıyamet kopmuş demektir. Bu durumda yaşıyor olmayız. Yaşamak canlı iken yapılan herseydir. Ölümden sonra yaşıyor olmayız var oluruz ve bu var olmak hiç bitmeyen birşeydir sonsuzluktur ve sonsuzlugun yıl olarak karşılığı olduğunu sanmıyorum.

bekarete önem vermiyorum diyen erkek

Her ne kadar bekaretin namus için ölçüt olmasını doğru bulmasamda evlenilecek bayanın bakire olması gerekir.Erkek te aynı şekilde olmalı. Neden mi? Çünkü: kalbi sevgiyle ikna edersin ama beynin unutmaz, beynin bu konuda aşırı gerici, aşırı muhafazakardir.

çıkar içinde yaşamak

Başlıkta olmayan anlam bütünlüğü ve kelimenin yanlış kullanılması dolayısıyla entry giremiyorum.

internetin kaybettirdikleri

Kaybettirdiklerinden çok kazandirdiklari vardır. Bilgi, eğlence, zaman. Evet kimisi için zaman kaybettiriyor olsa bile erişmek istediğin bilgiyi saatlerce kitaptan ararsın uysa internete yazman yeterli olacaktır. Sırf laf olsun diye internet kötü diyenler aslında en çok internet kullananlardir.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

Adam olun.

unutulmayan şeyler

Bir araştırmaya göre insanların asla unutamayacagi şey Annesinin yüzüymus,doğru asla unutmam ah annem yaşlanıyor olduğunu görmek benim için en büyük üzüntü.

yarasalar ne işe yararlar

Geceleri de kuşların varlığından mahrum kalmayalim diye varlar.

mide bulantısına iyi gelen yiyecekler

Kahve ve kimyon iyi geldiğini okumuştum. Yüzde yüz denenmiş güvenilir.

amerika nın en büyük sorunu

Aşırı fıstık ezmesi tuketmeleri.

kendini zengin koca bulmaya adamış kız

Tavsiyedir: Zengin erkekler şık giyinmezler.
Bazıları pahalı saat takar hepsi değil.
Genellikle sağlıklı görünürler.
Sokakta pek rastlanmaz çünkü iştedirler.
Saçlar sağa taranir ama jöle sürmezler.
Aşırı cimri oldukları söylenir fakat genelleme yanlış olur.

hayır diyemeyeceğiniz tek lezzet

Sütlaç. (Bol fındıklı )

günah çıkarma

Geçen yine günah çıkarıyorum baktım çıkmıyor. Resmen sinmiş gece çamaşır suyuna yatırdim sabah baktım gunahtan eser yok.

şiirlerden akılda kalan dizeler

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar. Seni beklediğim kadar...

hayatında hiç bugatti ye binmemiş insan

Bugatti ne ki ne yapılır binilir mi ki? vallahi ben hiç binmemişem.

kızların erkeklere sormak istediği sorular

Öküzler hakkında ne düşünüyorsunuz?

yaşamak

Yaşam ile hayat aynı şey midir? bilmem. Ama var olan her şeyin farkında olmak, nefes almak, koşmak, gülmek, yuva kurmak kısacası var olmak ve son bulmak arasındaki zaman araligidir yaşam.