bugün

entry'ler (41)

susturulan dudaklar

hiç susturuldunuz mu haykırmak isterken çığlık çığlığa. dökün anlatın sizi susturmak isteyenlere inat her şeyi bu başlık sizin .

bir kadının en yaratıcı olduğu an

aldatıldığı andır. entrika konusunda üstat olmuş, kendi sınırlarını da aşmıştır yaratıcılık konusunda.

korkulan gerçek oldu

korkularımızın gerçek olması. sorma dostum neyden korkarsak gerçek olur bazen. o yüzden düşünürüm korkularımı değiştirmeyi, mutluluktan mesela aşktan ve güzel günlerin geleceğinden korksak gelir mi başımıza...

ailenin alevi bir kızla evlenmeye karşı çıkması

ne alakadır aleviler sünnilere kız vermezler. benim annem Sünni ,dayımın karısıda alevi uydurmayın kıcınızdan.

ailenin alevi bir kızla evlenmeye karşı çıkması

iç acım var arkadaş... ben bu başlıga ne demeliyim bilmiyorum? 2 yıllık bir ilişki, muhteşem bir sevgi peki sonuç? alevisin benim ailem seni kabullenemez...

silüetlerim

bak sen kaybetmiş bizim küçük şımarık silüetimiz.ne yapmalı peki? şaşırtıcı bir şekilde bişeyler yapmayı düşünüyorum bu konuda. insanları kandırabilirim mesela küçük oyunlar kurabilirim.. kazananın olmadıgı ama, herkes kaybetmeli. gerekli olan bır kazananın olmaması bence kaybettikce tekrar oynamalı ve tekrar kaybetmeliler..

evet benım zavallı mınıklerım sizden sıkılıyorum bazen ama olmazsanızda olmaz hani. aaaaa kızmayın ama !şuana kadar cok kandıran , cok oyunlar oynayan oldu sıze farkına bıle varmadınız. onlar sızın kazandıgınızı düşündürdüler ,aslında kaybederken. ben ıse net bırsekilde kaybettırıyorum size benim minik tüğlü deney farelerim..

gecen gun sizlerden bırıyle oynarken elimi ısırdı. o kadar sevındıkı kazandıgını sandı herhalde küçücük bi ısırık o kadar mutlu oldu ki ama fazla sürmedi tabi kanımdaki zehırle zehirlenene kadar. üzgünüm bu benim suçum değil

ahhhhh küçük silüetlerim benim kazanamayacagınız bır oyunu oynamaya ne kadar heveslisiniz...

puerta del cementerio

sende hoşgeldin yazılarını bekliyorum.

kuss

sağ ol arkadaş geldik sonunda saygılar sevgiler nesildaşlarıma...

maç izlettirmeyen sevgili

bir kız olarak bana maç izletmeyen ve hanımın çiftliğini açan eski erkek arkadaşımı lanetliyorum.

akdeniz dondurmacısı

antalya'nın en güzel dondurmacısıdır bence. kavunlu ve damla sakızlı dondurması tam not almıştır benden.

ergen kız iletileri

türkçe'nin katledildiği ve güya anlamı derinliştirmek için anlamsal bütünlüğünü bozucak ne kadar kelime varsa kullanılmış iletilerdir.

uyandıktan sonra kurulan ilk cümle

sigara varmı?

küçük kızım

suskunsun yıne küçük kız... Hangı kaybedişleri yasıyosun söyle bana. Belki aynı kaybedişlikte buluşuruz tutarım elini beraber dalarız sessizliklere ki o sessizlikler sarsın sarmalasın ıkımızı ıstedıgı kadar sen ve ben... Sakla o gözyaslarını küçük seytanlardan kımse görmesın...ağlatma benıde ki ben gızleyemem gözyaslarımı karabasanlar cöker gözlerıme zarar verırler ıkımızede. Ölürüz küçük kız yenı varoluslar yok. inanma o yalanlara ölürüz öldürürüz kendımızı...

yalanlar anlatmıslar sana kanma ne olur... gercek bızız sus sakın dökme ıcını seytan onlar vururlar sol yanımızdan yıtıp gideriz karanlıklara. Ellerimden sıkıca tut kaybetmeyelım bırbırımızı sensız ne yaparım bılmıyorum..

atesler yaktılar etrafımızda. meşalelerle sardılar çevremızı. hayır! sakın korkma! dogru bızız yakamazlar ınanmazsan onlara bizi. Bak gözlerime sessizlikte kaybol yıne benımle kal sen ve ben küçük kıızım sadece sen ve ben kaybedelim benliğimizi...

geceye sevgi

ulan gece yine sende aklım. Yine sen benden bir şeyler çalmaktasın. Zengin oldun be gece, söylesene ne var ne yok götürmek mi nıyetin? Var olmamış gercekliklere. Dumannn, çektiğim her duman karanlıklara boğar beni sebepsizdir ağlamalarım yine gecedir zaman yine sendedir aklım.

en sevilen anlar

ilişkinin ilk günleridir hayat toz pembedir ki zaman geçtikçe o toz pembeden siyaha döner.

facebook profiline çıplak foto koyan abazan erkek

onun amele vucudunu görünce kızların kendinden geçiceğini düşünen, insanın gelişmemiş halini anımsatan, yaratık ama kesinlikle insan değildirler. onu gercekten beğenen abaza kızlarda dişi versıyonlarıdır bız bunları baska bir tür olarak nitelendiriyoruz.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

mini etek mi giydim giyerim, gece arkadaşlarımla dışarıya mı çıkacağım kimine çıkarım ohhh dunyam guzel dunyam sevgilim yok derdim tasam yok tek tabanca kurşun ilerlerim.

tertipli düzenli insanlar

tertip düzenli insanlar, çocukluklarında bunu alışkanlık edinmiş düzenli olmayı yaşamlarının şartı kabul etmiş insanlardır.

biz ciddiyiz diyen liseli sevgililer

daha benlikleri oturmamış. hayatı toz pembe gören insan modelidir. insan olduğundan bile süphelendiğimiz bir ergen evresidir. bazı istisnalar çıkabilir onlar yuzde birlik bir kısımda yer alanlardır.

durdukça pembeleşen yeşil renkli fantastik ruj

ben suan sahıbım o ruja sakız gıbı kokusu var ama muhtesem kokuyo yesıl surunce pembelesen ve uzun sure rengını korumasıda cabası süper bişey.