bugün

lise birde evlerinin penceresinin pimapen mi? yoksa fırat pen mi? olsun tartışmasına giren, genelde erkeğin arkadaşlarına nasıl siktiğimi bu sefer anlatmam dediği, kızın ise kaçır beni aşkım evlenelim diye dayatacağı kadar derin boyutta ilişki yaşayan ayrılmaya mahkum masum bebeler.

(bkz: ama o çok farklı)
(bkz: pastahane nişanı)
-hafız sen cerenle mi çıkıosun?
+evet yaaa cok seviyorum onu.
-hadi ordan 2 hafta sonra ayrılırsınız. *
+yok abi biz ciddiyiz evlenicem o kızla.
*1 hafta sonra *
_hacı ne oldu yaa ayrıldınız mı?
+evet yaa.ama görücek o ciddiyim onun .mına koyucam.

sonra pit10 şarkıları ile yutubta gelsin videolar. *
hayatı öğrenmek adına bir hayli ciddi olan sabi sübyanlardır.
öğrenince de evlenip balayına gideceğime bekar kalıp alayına giderim demeye başlarlar, es kaza sözlük yazarı olurlarsa kurdukları cümlenin başlığını açamayıp öööle kalırlar.
yapılan bi araştırmaya göre yüzde 0,128 i hayatlarına ciddi bir şekilde mutlu mesut devam etmişlerdir. diğerleri ciddiyetten yoksun, 'ilişki' sözünün kutsallığından bihaber, hoyratça, yavşakça, ibnetorca yaşadıkları tespit edilmiştir.

götümden de uyduruyo olabilirim tabi. ama diyelim ki üşenmedik böyle sikko bi araştırma yaptık, iddia ediyorum, sonuca en yakın tahmin benim rakamım olacaktır.
biz ciddiyiz diyip de tek amaçları karşılıklı çıkar ve goy goy ilişkilerine dayanan, üç ay sonra 'ben bu ilişkiden sıkılmaya başladım berkjaan/meliiiis' diyip ayrılan üniversiteli sevgililerden daha temiz daha saf seven sevgililerdir bunlar. he sonunda üniversiteli abilerininki gibi gene yalan olur bunlarınki de o ayrı ama en azından kızı yatağa atma amacı güderek değil, harbiden ciddi olduğuna inandığından böyle sıkar bu gençler. o yüzden üniversitelilerinkiyle karşılaştırdığımda çocukça da olsa en azından daha samimi buluyorum.

not: liseli falan değilim he. kazık kadar adamım. *
kimi istisnai durumlarda üniversitede bile devam edebiliyormuş.
istisnai durumlarda üniversite 1.sınıfın sonuna kadar devam eder. çünkü her iki taraf da kendi üniversitelerinden 0 km taze sevgili yapar.
bunların hepsi yalan. ben en en az 10 kıza aynı şeyi dedim. 10 nunda ismini hatırlamıyorum.
(bkz: lisede aşklar yalan)
lise birde evlerinin penceresinin pimapen mi? yoksa fırat pen mi? olsun tartışmasına giren, genelde erkeğin arkadaşlarına nasıl siktiğimi bu sefer anlatmam dediği, kızın ise kaçır beni aşkım evlenelim diye dayatacağı kadar derin boyutta ilişki yaşayan ayrılmaya mahkum masum bebeler.

not:diğer başlığı yanlış girince silinir diye bunu girdim *
sikiş için lisansımız vardır anlamına da gelebilir.
bunların bir üst versiyonu da ilişkinin ilk gününden itibaren "biz ciddi bi ilişki yaşıyoruz taaam mııa?" pozuna girmiş olan kızın bir tarafını oluşturduğu ilişkidir. erkek tarafı muhakkak " ben sana dokunmaya kıyamam, helalimsin" tadında numaradan mesajlar vermiştir.
hayır, tek gece takılalım, sevişelim bırakalım tadındaki ilişkiler dışındaki gerçekten ilişki addedilmeye değecek tüm ilişkiler birazcık ciddiyet içerir hacı. en azından "olsa da şöyle bi sıkıca sarılsam" diye akıldan jet hızıyla da olsa geçer ki, küçük olmasına rağmen çoook ciddi bir detaydır bu.
ne yani, biz sürekli laubali miyiz anasını satayım?
o ne ki biz ilkokulda ciddiyiz derdik. (bkz: ybsg)
ceplerindeki paraya bakmaksızın evin panjurunun rengi hakkında tartışma hakkını kendinde gören çiftlerdir. biri bunlara "olan, olmayan, acıtan, sancıtan" şeyleri anlatsın.
bu akıllı bıdık gençlik para biriktirip yüzükte alıp takar.
(bkz: ah be miniğim)
(bkz: ah be)
Bir arkadaşın babası bu konuyu çok iyi açıklar:
"Neymiş, bir evimiz olsun, pembe olsun, pembe panjürleri olsun. Okul bitsin çalışmaya başla da gör ebenin a*ını."
(bkz: ben altı yaşımdan beri ciddiyim)
mutlaka aralarında yüzük takmış olur bunlar. halk arasında mesene sözü denen cinsinden. kısa da sürmeyebilir aslında ilişkileri 3-4 sene idare edenini bile gördüm. ama evlenmeyeceklerine kalıbımı basarım. üniversiteye girerlerse en geç son sınfıta ayrılacaklardır. rahat olun.
(bkz: ıslak kızılcık sopasını hakettiren davranışlar)
(bkz: seninle ciddi düşünüyorum)
hıhı evet.
şu anda evli olan arkadaşlarımın, lisede tanıştıkları ilk sevgilileriyle evlenmiş olduklarını düşününce "galiba hakikaten ciddiydiler" demek geldi içimden.
Kendine güldürendir. 30 senelik evliler daha birbirlerini tam olarak tanıyamayıp boşanırken 2 günlük tanımayla saçma sapan konuşan skimsonik ergen cümlesi.
Ciddidirler bekledikleri sadece Liseyi bitirip evlenmektir hgep hayallerini kurmaktadırlar ama bir süre sonra sıkılıp farkına varırlar arkadaş olurlar ama sevgiliden de dost olmaz yani.
bunlar kendi aralarında yüzük takarlar ama eve gelince çıkarırlar ki babaları görüp de kızmasın diye.
(bkz: kıyamam)