bugün

entry'ler (84)

colin kazım richards

O adami dovmek istiyorsaniz teker teker gelindir.

assos

Hakkinda pek bisey bilmedigim tatil hedesi.cumartesi gunu sevgilimle gidecegim ve bizi alabilecek 2 gun kalacagimiz ucuz pansiyon pesindeyiz ilgili yazarlarin yardimini isterim.

casablanca sokaklarında türkçe küfrederek yürümek

Hobimdir amk. (bkz: play it again sam)

bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi

Mal mal konusmayin ben bunu kitaplarimda yazdim.olamaz.

dış görünüş önemli değil önemli olan ruh güzelliği

Ruh guzelligi ile mi sevisecen yavsak diye cevap vermek istedigim sacmaliklar silsilesi,salaklar ordusu.

gta san andreas ta hiç kar yağmaması

San andreas yani san francisco bolgesinde zaten kar yagisi normaldede gorulmemektedir. Burdan gta san andreasin dunyanin en gercekci oyunu oldugunu anlayabiliriz.

insanı hayattan soğutan şeyler

Bankadan yeni hesap actirip banka karti gelmeden tatile cikmak ve yaninda cok para tasimak istemeyip her para cekisinde giseden sira almak.

sabah uyanınca hilal cebeci olmak

Twitterdan hemen goguslerimi paylasmama sebep olacak hede.

türkiye ateist bir ülke olsaydı olacaklar

Iyi olurdu.en azindan mal gibi yatakta debelenmezdik

akçay

Altinoluga yarim saat uzakliktadir.

altınoluk

Yaklasik bir haftami gecirecegim tatil beldesi.aslinda tatilden her ne kadar alkol kizlar ve eglence terimlerini anlasamda sanirim buradan bekledigimi alamayacagim.ama ogrenci adamiz napalim.

bilgiye tapıyorum özge bilgi güçtür

(bkz: bilgi gucume gidiyor)

tikli olup mehmet ali erbil in programına katılmak

Sakat olup survivora katilmak gibidir.

ne yapılırsa yapılsın düzelmeyen şeyler

Otobuste uyurken osurmak. O kokuyu engelleyemiyorum

izmirli kızlar

Izmirli degilim ve hic kaldigim olmadi izmirde.suan sadece terminalden geciyorum.ama hayatimda hic bu kadar guzel kizi bir arada gormemistim.arkadas butun hepsinin mi eli yuzu duzgun olur.

mini etek giymek etini satmak ile eşdeğerdir

Kendimi cok modern gorsemde cevremdekilere gore cok mantikli gelen onermedir bana gore. Bende boyle dusunuyorum.

aobp nin kaldırılması

Cok uzuldugum bir olay oldu bu bugun. Zeki ama calismayan adami vurdu bu resmen.sikti atti beni sozluk. 62 olan diploma notuma karsin gecen sene 64 okul puani alan bi adamdim ben.ters gitti vurduk kendimizi ikinci seneye.diploma notundan yuksek okul puani aliyodum ben esi benzeri az bulunur. Sonuc:suan cok uzgunum.birinin bana moral vermesine ihtiyacim. (bkz: kabatas erkek lisesi)

götü kalkık sayısal öğrencileri

Adamlar doktor muhendis olcak lutfen beri gelin.

hastası olunan sözler

Ucmayi bilirsen olursun pilot, istemeyi bilirsen iner sana her kulot.

hayim kohen

Cakma bir bugra gulsoy havasi var anlayamadim gitti.