bugün

* ukteyi veren: larker

şuan oturmuş endoplazmik retikulumun ne işe yaradığını ezberleyen hayvan oğlu hayvandır. biyolojiyi fullediği yetmezmiş gibi geometriden de olimpiyat sorularını çerezliyordur.

(bkz: başlık parselletmek)
bir yıl önceden hakaretleri işitmeye başlamış insandır. kıskanılmaktadır.
şu an geometri ve bio çalışmayı bırakıp fizik 2 ye kasan insandır.
kıskançlık yüzünden hakaret işitmeye başlayan çocuktur. çalışın da siz de birinci olun a.q.
şu an itibari ile perdeyi aralayıp, dışarı bakan ve tekrar derslerine dönen gençtir. annesi öğlen yemeğinde somon yapmış. omega6 yönünden zengin zihin açsın amacıyla. norveç somonu daha pahalı ama, daha lezzetli. çünkü avlayan balıkçılar ellerine bakıyor. bizimkiler gibi değil. bizimkiler ne güzel bir diziydi gül gül ölürdük. Aysel Gürel de öldü ne yazık. en son trafik polisi reklamındaydı. Trafik kurallarına uymalı uymayanları uyarmalı. uyarıldığı zaman bir garip oluyor insan içinden bir şey çıkacakmış gibi oluyor. yok yok alyen değil alien çıkacakmış gibi oluyor. olsun ne yapalım. annem ne yapmıştır yemekte. pilav yapmışsa içine sıçan düşürmüş müdür? düşürmüşse ne yapmalı, minareye nasıl çıkmalı? serbest mi düşürmeli, eğik mi atmalı. aa güneş çıkmış. ne güzel. ne güzel? dersime döneyim. balık yiyeyim. omega6, evet omaga 6, pi 3.14...
ardı arkası gelmeyen soru bankalarını çöze çöze soru manyağı olan tiptir.
(bkz: zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır)
sanıldığının aksine tüm konuları bitirmiş, şu anda tekrar yapmaktadır. ilk yüze gireceğini biliyor, fakat birincilik onun için sürpriz olacak.
bütün türkiye birincileri gibi sonuçlar açıklandığında basın mensuplarına "planlı ve disiplinli çalıştım, sınavım iyi geçmişti ama birinci olacağımı düşünmüyordum" diyecek şahsiyettir. büyük ihtimalle fen lisesi çıkışlı olacaktır.
muhtemelen bütün dersane amblemleri altında,sevimli gözlükleriyle,sırıtacak olan insanüstü varlıktır.ve tıpkı diğerleri gibi sonuçlar açıklandıktan sonraki 3 gün içerisinde unutulacaktır.ama o sanki dünyanın felsefesini çözmüş gibi bir edayla objektiflere poz verirken,artık en az bir hülya avşar bir ibrahim tatlıses kadar meşhur olduğunu sanıp,bu halinin hayalden ibaret olduğunu k.çı üstüne düşünce anlayacaktır.
gereksiz tonlarca bilgiyle kafası bulanmış, dünyaya tuhaf bakmaya başlayan insandır.

(bkz: banane eğrelti otunun kromozom sayısından)
şuanda osbir çeken bol sivilceli bir cocuk.
21 subat 2008 bayer leverkusen galatasaray macinı izlemeye oturduğuna pişman olan çocuk yılda bir maç izleme hakkının içine edilmiştir.
10 yıl sonra paranın a... koyacak adamdır.
muhtemelen ayni kisi 2007 ve 2008 oss birincisi olmustur.
(bkz: heyecan olsun diye oss ye girmek)
ne olursa olsun yine de bol bol küfür yiyecek cennetlik insandır.
şu anda bilgisayarının başında oturmaktadır. ayrıca gözlüklü ve sivilceli değilim, belirteyim.*
geçtiğimiz yılların birincilerinden biridir. yine dershane promosyonlarından ev, araba, 100.000 ytl indiragandi etmek için sınava girer ve birincilik ipini göğüsleyip tercih bile yapmaz. istikamet 2010 öss birinciliği.
şu anda entryi giren yazar kişisi.
-bu başarıyı bekliyor muydunuz?
+aslında beklemiyodum. ilk 10 olabilirdi belki ama birincilik süpriz oldu.
-hmm, peki birinci olduktan sonra istediğiniz üniversiteye girebileceğinizi düşünüyor musunuz?
+bilmem ki. ben ne olur ne olmaz 5 tane tercihte bulunucam. odtü'yü bekliyordum ama boğaziçi süpriz oldu.
-ee kafayı yemiş bu. kim çözdürdü buna bu kadar soruyu lan??
+3. sorunun a olmasını bekliyodum ama 4. sorunun b çıkması süpriz oldu.
-hmm. bugün beşinci ayak ne olur?
+bayırgülünün 5. ayakta gelmesini bekliyodum ama koptagelin 6.ayakta gelmesi süpriz oldu benim için.
-ee ben gidiyim. sende istediğin üniversiteye girersin artık...
+lisede kızların teklif etmediğini biliyodum ama üniversitede de teklif etmemeleri süpriz oldu...
küfür etmeyeceğim ilk öss birincisi olmaya adaydır. zira öss ile göbek bağımız kopmuştur.
soruların hepsini doğru yapmamasını temenni ettiğimiz henüz şekillenmemiş şahıstır.

korkuyorum, endişeliyim, soruların hepsini doğru yapmak nasıl bir manyaklıktır, aklım almıyor. *
şu anda entryi yazan yazar kişisi olmayacağı kesindir. *
önceki yıllarda olanlar dikkate alındığında 2008 öss'de dereceye girenlerden birisi olacağı açıktır.
gözlüklüdür.
şu adreste ikamet eden kişidir.

http://sifirfaktoriyel.blogspot.com/