bugün

entry'ler (128)

taksim deki arkadaşların dikkatine

asla amacınıza varamayacksınız.

iki dakika direnince devrim yaptım sanan bebeler

sende onlardansın normaldir inşallah bir yerlerine plastik mermi kaçar.

iki dakika direnince devrim yaptım sanan bebeler

bunu yapan uluslar arası bölücü bir örgüttür. Başörtülü kardeşlerimiz üniv. kapılarında zülüm ettirdiler öldürüldüler o zaman niye kimse direnmedi eylem yapmadı.. burada bir ayrıntı var bu kadar cahil olmayın uyanın arkadaş yeni bir iç kargaşa çıkartmaya çalışıyorlar. Hükümet de haklı olanı yapıyor otoriteyi ne şeklde olursa olsun sağlamak zorunda terkedin o zaman taksimi!

taksim deki arkadaşların dikkatine

terkedin taksimi direnip iç kargaşa yaratmayın kandırmayın insanları. başörtülü kardeşlerimiz üniversite kapılarında öldürülürken nerdeydiniz o zamanda eylem yapsaydınız ya!

bu direnişi halen sadece bir park olayı sananlar

amaç belli kardeşi kardeşe kırdırmak ortalığı karıştırmak cahillerde birer yem olduğu durumdur.

Ayrıca hala derdi ağaç olanlar için söylüyorum yeditepe üniv. vb. bazı yapılar için bu hükümet dışında binlerce ağaç kesildi önce bunu düşünün milleti nasıl galayana getirsek diye dert edinenler hastanelik oldu diyorlar o zaman ne işin var eylemde derdin ne kim ister zarar vermeyi devlet kimseye boşuna güç uygulamaz bunu böyle bilesiniz!

yürüyün gidin işinize 3 ay öncesinden planlanmış bir eylemdir oraya giden insan ölüyorsa ayılıp bayılıyorsa oraya gitme amacı da bir o kadar büyüktür. Kaldi ki daha dün başörtülü kardeşlermize polisler olsun asker zulüm ettiler öldürüldüler kimse o zamn ayaklanmadı şimdi ayık oldunuz.. neydi otorite ben vallahi şuan polisimize hak veriyorum plastik mermi yetkisi verilmiş helal olsun az bile yapılıyorlar bugun bunu yapmazlar ise yarın başını önünün alamazlar örgütlerin amacıda bu destekliyorum bu durumu gitme o zaman kardeşim taksime amacın belli.

inci sözlük ün gezi parkı direnişine katılması

ağzını bozacak kadar aciz ve alçaksınız kaldı ki biraz araştır yahu bu kadar da düz mantık davranmayın.. eminim yılbaşında evine ağaç alıp koyan beyinsiz takımlarındansın.

sıçayım gezi parkınıza

yılbaşı ağacı kesinde boyle entry girin ben sorarım size hadi ordan sözde çevreciler.

gezi parkını koruyanlara selam olsun

oyda kullanın tam olsun keşke vatana sahip çıkmak böyle olsaydı vay sizi gidi sözde çevreciler yemişim ideolojinizi cahil kafalar.

entry girerek hükümeti devireceğini sanmak

sofistike beyinler ortada kaldı ki ne güzel arkdaşlar reklam yapıyorlar başbakanımızın dediği gibi gümdemde tuttunuz ne mutlu size aksi zaten tuhaf olurdu.

yılbaşı ağaçlarıyla ilgili ilk yazıda küfür edicem başlarım onların çevreci ayaklarına ayrıca dipnot gezi parkı korunacak.

istanbul Büyükşehir Belediyesi'nden gelen bilgi notunda Gezi Parkı korunacaktır diyor. EylemBahane MuhalefetŞahane pic.twitter.com/0zsQ6oFr4Q

bırakın bu çevreci ayaklarını iki tane göya ideolojik insan çıkmış safsatalarda bulunuyor yerlere kendini atıyor.

Taksim'deki Gezi Parkı'nın AVM yapılmayacağını @hc_huseyincelik açıkladığı halde eyleme devam edenlere 'EylemBahane MuhalefetŞahane' diyoruz Görünüşe göre herkes çevreci, peki yılbaşında çam ağacı alanlar kim ?

taksim gezi parkı

içkicilerin uğrak mekanı.

başbakan ın olası gezi parkı açıklaması

hemen açıklama getireyim bu netdir: ulan gezi parkı deyip deyip duruyorlar oradaki direnişcilerin amacı benimsemişler orayı rahat içki içemeyeceğiz artık telaşıdır. bırakın bu çevreci ayaklarını siz önce gidin ellerinizdeki biraları atıp barları yıkın herkez taksime girebilsin taksime gitmeden önce on kere düşünmek zorunda kalmasın..

31 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi

bu gezi parkını direnişcileri neden bu kadar alkol yasağına karşı çıktılar bir düşünün!!!

31 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi

ulan gezi parkı deyip deyip duruyorlar oradaki direnişcilerin amacı benimsemişler orayı rahat içki içemeyeceğiz artık telaşıdır. Bırakın bu çevreci ayaklarını siz önce gidin ellerinizdeki biraları atıp barları yıkın herkez taksime girebilsin taksime gitmeden önce on kere düşünmek zorunda kalmasın..

kürt sorununu çözeyim derken türk sorunu çıkmasın

osmanlı zamanına bakarsanız yani şanlı tarihimize akil insanlara benzer nasihat adamlarını görebilirsiniz kaldı o dönemde işe yaramamıştır. şu dönemde de yaramayacaktır tarih geleceğe ışık tutar lafı unutulmamalıdır.