bugün

entry'ler (49)

mutlu olmanın yolu

Bu kadar çok tavsiyeye rağmen herkes mutsuzsa ya tavsiyeler önemsenmiyor ya da uygulamada havaalanı güvenliği gibi kafanızda uygulayıp geçiremiyoruz. Bunlar hep yalnızlıktan.

kemal tahir

(bkz: dutlar yetismedi) adlı hikaye kitabında geçen hapishane oykulerindeki diliyle insanı titreten, samimi ve la valla ben de hapse girsem yazarım hissi uyandıran büyük muharrir,üstat.

formasyon

hocalarinin öğrenciyi önemsemedigi, sunum ayağına arka sıralarda takılan hocaları bana göstermiştir. Belgesi önemli ama bir şey öğrettikleri yoktur. He he istendik davranış hoca.

müşfik kenter

"Madem ateşin var ne duruyorsun karanlikta" sözlerini söyledigi vakit etrafımi dumanlarla aydinlatasim gelir.

dolunay

yanında bulutla ne hoş olur izlemesi. Lütfen pencereden başınızı çıkartıp yukarıyi izleyin asagida hiçbir şey yok.

türkiye nin bu halde olmasının en büyük sebebi

"Ne yaparlarsa yapsınlar bana mı yapıyorlar" zihniyeti icerisinde bulunanların fazlalığıdir. imza atabilirim.

ölümden korkma sebepleri

Yapmak isteyip de yapamadığı şeyler vardır belki veya hayattan alacaklı olduğunu düşündugu. Hele bi borçları kapatalım sonra kandili söndürürüz.

anın görüntüsü

görsel
antalyaaa

ruh halini anlatan şarkı

Beni benimle birak- Manga.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

pilli bebek -fotoğraf.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

gonderin be kiyaslayalim dertleri.

şanlıurfaya istiklal madalyası verilmesi

getir biberleri getir asacaz balkona. Saka maka sonuna kadar hak ediyor, ediyoruz.

genel kültürü artırmak için yapılabilecekler

ikra ikra. Yalniz populer kulturu okumak yetmiyor. Zevk alabileceginiz konulardan baslamaniz genel kulturu de sizi de arttirir.

sözlük yazarlarının itirafları

30 yasimdan sonra gelen parayi neyleyeyim diye dolasiyorum ortalarda. üniversiteyi uzatacam galiba.

sevilmediğini bile bile çok seven erkek

romanlari ve filmleri gercek saniyordur.

hoşlanılan kızın kardeş diye hitap etmesi

insanda kardeşe olan sevgiyi azaltan cinsten ifadelerden azami olanidir.

bu yaziyi okuyacagini biliyorum. keske seninle bambaska cografyalarda yasadaydik keske sadece arkadaş olarak kalabilseydim seninle, aşık oldum galiba sana imkansizin büyüsüyle.

bu yaziyi okuyacagini biliyorum. keske seninle bambaska cografyalarda yasadaydik, keske sadece arkadaş olarak kalabilseydim seninle, aşık oldum galiba sana imkansizin büyüsüyle. Meltem rüzgari saçlarında dolassin bir o yana bir bu yana.

tanimadigim insanlarla konusmayi cok seviyorum. ama tersliyorsunuz arkadaşlar olmuyor ki böyle. hani marjinal olan bizdik. sozun ozu cok canim sıkılıyor lan varsa antalyadan birileri tanisalim, caylar benden.

uludağ sözlük aşık atışması

yalnizlik dile pelesenk bre
su soguk ayaklar titriyor
titremekte hayaller ansizin
gel sen he de zalimin gizi.