bugün

entry'ler (27)

türkiye nin en asalak kesimi

öğretmenlerdir.

kürtleri yeni kurulan krdistana sürelim

Madem k/rdistanda yaşamayı bu kadar seviyorlar destekliyenleri sürelim. 1milyon k/rdün ırak'a doğru gidişini yüksek bir tepeden izlemek baya keyif verirdi doğrusu.

Referanduma gidelim.

mahmut yıldırım a hayran olan türkçüler

kendini türk hisseden herkes türktür. Elin nijeryasından gelip nerelisin diye sorulduğunda adeneliyim ağbi diyen siyahi de türktür. ama siz kürtler bunları asla anlayamayacaksınız.

Asker- polis şehit eden, pkk leşine şehid namırın diye sarılan ugandalı da olsa kürttür.

bu iş ırki boyutu çoktan aştı. korkarım ki sizi 20 sene içerisinde tehcir bekliyor. umarım o günleri görebilirim. ve kahkahalarla gidişinizi izlerim

uludağ sözlük türkçüleri

k/rt lütfen..

eski sevgilim atanamadı

Eski sevgilim atanamadı diye polis oldu. Kendisi hanım hanımcık bir kadındı. Ve bir o kadar da narin. Şimdi dizlerini sürte sürte eğitim görüyor. Güler misin ağlar mısın.
Puhahahahahahahahaha
Şaka bir yana edebiyat öğretmeninin savaş sanatıyla ne ilgisi olur. Göreve başlayınca geri hizmete alınıp lise mezununun bile yapabileceği işleri yapacak. Tüm mesele ayın 15 inde yatacak 4 bin lira mı sahi ?

21 yaşında olup 33 lük adama birader demek

zoruna mı gitti birader?

ırağın herkez tarafından sömürülmesi

ırağ diyorsun hmmm.

sözlük kızlarının bilgi içerikli entry girememesi

bir an bu entryi ben yazdım sandım. Bütün düşüncelerimi dile getirmiş. Alnından öpüyorum başarılarının devamını diliyorum. iyi yürekli güzel insan..

kurbanı kestim

Kurbanı kestim kavurmamı yaptım şimdi çayımı yudumlayıp vegan sayfalarına bakıyorum puhahhaha olm çok zevkli lan.

ülkücü olarak artık bahçeliye güvenmiyorum

günaydın.

diyarbakır a gidecek olanlara tavsiyeler

gitmeyin.

26 04 2017 9103 polisin açığa alınması

iyi hoşta kimse düşünmüyor mu bu adamlar oraya nasıl girdi diye ? ayrıca hepsinin fetocu olduğuna inanmıyorum yine masum insanların başını yaktılar.

penisi bi saat erekte kalamayan erkek

başım ağrıyor diyen kadının kocasıdır.

183 cm den kısa erkekle evlenilmez

1.92 boyum var. efendim aşağılardan bi ses geldi sanki ?

arap kürt ve jews esmerdir

milliyetçi bi insanım ama bu başlık buram buram tiner kokuyor be kardeş.

çaylak yiyip yan çara geçtim

çaylak yiyip yan çara geçtim. şimdi siktim belanı zall.

leş kargası olmak

eski sevgilime söylediğim son cümledir kendileri. Nerede çöplük orada kendisi.

başarısızlık duygusu

23 senede hiç bir şey başaramamış bir insanın hergun duyduğu duygudur. kpss den 89 alıp birseyleri başardım sandım. fakat bu kezde atanamadım. Atandığım gün birşeyi başarmış olmayı umuyorum

memelerimi emmek ister misin diyen sözlük kızı

aslında harun abidir. ve prim kasmaya çalışıyordur. kendi haline bırakın.

türk polisi

En şerefli polistir. Vatan hainlerinin sevmesini beklemeyin. onlar bizim canımız ciğerimizdir.