bugün

gerçekten öğretmenlerdir kimse alınmasın falan ama öğlene kadar çalışıp yazın 3ay tatil yapan bir kesimden bahsediyoruz. Bizler yılın her günü çalışarak yaz kış demeden aynı parayı alıyoruz. Yaptıkları işte iş olsa üç beş bir şey anlat git.
Öğretmen demiş allah'ın sığırı

Öğretmen okula gider 8 saat ders anlatır,öğretmen 8 saat milletin piçinin derdini çeker,öğretmeni alo ihbar hattından şikayet ederler ifade vermeye gider eve gider e okul a not girer ,sınav hazırlar ,sonra ayrı ayrı bütün sınavları okur buna rağmen asalak sürüsü olur

Siktir amk aldıkları paranın da yarısını devlet kesiyor söylemeyi unuttum

15 çocuk yapıp yine mağdur olan hırtlar ile suriyelilerdir.

Edit:yazın 3 ay tatil demiş seminer ne acaba yok mu.
işçiler söyle lan işçiler madur lan

Sikeyim işçini senin amına kodumun evlatlarına rahmetli kemal sunal ın dediği gibi devlet bir şeker veriyor 40 yıl sikiyor seslerinin çıktığı yok referandumda yine evet veriyorlar sürünsün amk işçi kendini düşünmüyor ise ben mı düşüneceğim.
Diyanet imamları ve hocalarıdır. Bunlar çocukluklarından beri din bilgisi ( Arapça ve hafızlık) öğreniyor ayağına hayatı beleşe getirirler. Hiçbir talebeye nasip olmayacak yiyeceklere ve sevgiye sahip olurlar. Allah yolunda öğrendikleri ilimi sistem gereği paraya ihtiyaç duyunca satarlar. Maaş için hocalık yaparlar. Köylerdeki yada ilçelerdeki camilerin etrafının ve içinin temizliğini takip edin. imamın hep birilerini din ayağına gazlayıp temizlik yaptırdığını görürsünüz. Kendileri asla bir işe el atmazlar. Allah ın adını , namazı, orucu, Arapça yı bolca zikrederler lakin hakkı gizlerler. Başkalarının yardımı ve sadakası ile yetişen imamlar hayata atılınca çok bencil ve cimri olurlar. Kendileri başkalarının yardımıyla okuyup beslenmişlerdir lakin dönüp de geldikleri yere bağış yapmazlar. Sürekli geçim sıkıntısı çektiklerini ileri sürerler Maaş için hem namaz kıldırırlar hem de toplumun ihtiyacı olan hakkı söylemeyi gizlerler. Yaşam kalitelerini arttırmak için ek iş yaparlar. Sürekli davet edilirler lakin davet etmezler.
(bkz: umum hakkı)saçma sapan genellemelerin yapıldığı başlık.
asalağı bilmem ama en salak kesim eğitim görmelerine rağmen yetişemeyenlerdir.

bir de öğretmenlere laf atarlar.
Ailesi üzerinden geçinip, okumak için masraf yaptırırken çalışmayı aklına dahi getirmeden bir koca bularak evinde kocasının eline bakarak asalak yaşamını sürdürmeye kararlı olan bir kız grubu var. Evde oturduğu halde ev işi bile yaptırılamazken dünyanın tüm yükünü kendisi taşıyormuş gibi davranıp aile bireylerini hızursuz etmek yaşam amacıdır. Asla memnun edilemezler. çocuk yapınca ona da bakmayı beceremeyip ailelerinin üzerine atıyorlar. Ciddiyim, bunlar hiç de az değil.
ünluyum deyip iki götunü kıvıranca para kazananlar (bkz: Aleyna tilki)

topcuyum deyip hali saha oyuncusu olamayacak kadar yeteneksiz ama yılda milyon € lar götüren hedeler
(bkz: ismail köybaşı) (bkz: Tarık çamdal) (bkz: caner erkin) (bkz: Oğuzhan özyakup)

atandim memur oldum deyip masa başında oturmaktan başka bir zike yaramayan memur tayfasi

öğretmen milleti..

alayinin mesleğini bir yıl elinden alacaksın bak bakalim 1 sene sonra nasıl hayvan gibi çalışıyor.
Günlük 8 saat mesaiyi, yazınki semineri bile işten sayan, bir de bundan söylenen asalak öğretmenler.

Kusura bakmayın, evet bu başlığın tam karşılığı sizsiniz.
insanları ötekileştirmeyi bir halt sanan kesim.
okuyun atanın da öğretmen olun siz de rahat edin bakalım nasılmış öpretmen olmak.
Not: anne baba ve dedesi öğretmen olan yazar beyanı.
Aşırılardır. Her kesimin aşirilari asla yanlislarini kabullenmezler. Çünkü onlar bay/byn mükemmeldirler.
kategorize etmeye gerek yok. isini dogru duzgun yapmayan, aldigi parayi, topladigi oyu haketmeyen herkes.
imamlar. Hepi topu beş defa namaz kıldırıyor. (Ki o da en fazla) zaten müslüman olduklarını düşünürsek bu zaten imam olmasalar bile günlük hayatlarının bir rutini olduğundan çalışmış da sayılmazlar. Üstüne işyerinin içinde lojman, her şeyi bedava. Sağdan soldan topladığı avantalarda artısı. Daha ne olsun.
Devlet memurlarıdır, net.
Tabi ki koyunlar.
üretmeden tüketenlerdir.
bu kadar hayatım da

bu fetocu denen vatan hainlerinden daha bu konuda beceriklisini görmedim.

bunlar tam bir ordinaryüstü.
çomarlardır açık ve net. genelde akp seçmeni olurlar. sorgulamaktan, araştırmaktan acizdirler.
Cehapelilerdir. Net.

Ülkesine bu kadar düşman ne udugu belirsiz kisilere ot vermeye, ölümüne savunmaya devam ediyorlar. Insan bu kadar mı basiretsiz akilsiz olur?
Vergimizle maaş alan memurlar ben helal etmiyorum .
öğretmenlerdir.
Kadir mısıroğlu ve fanları.
En asalağı mı bilmem ama hayattaki tek yaptiği ( onlar için bir başarıdır bu arada) zengin bi adamla evlenip çocuk yapmak olan ve bununla övünen varoş kadınlar.. hayır niye böyle görgüsüzle insan bi ömür geçirmeyi secer ¿........
(bkz: atatürkçüler)