bugün

entry'ler (100)

tetradox

Bir türlü geçmeyen, bazen azalıp bazen azıtan sivilcelerim için bugün kullanmaya başladığım ilaçtır. Şu an içeli 30 dakika oldu. Yazılanlardan etkilendiğim için sürekli yutkunarak test uyguluyorum kendimce ancak henüz bir sorun yok. Söylendiği gibi tok karınla ve 2 bardak su ile içtim. Kusmaktan ve mide bulantısından deli gibi korkan biri olarak umarım bulantı yan etkisini yaşamam, tabi yemek borusuna verdiği zararı da..

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

28 lira otobüs bileti, 1 lira minibüsümsü otobüs, 11,50 kozmetik, 1,75 silgi ve kalem ucu * , 3 lira da fotokopi toplamda 45,25.

avon

Çoğu ürününün dandik olduğu fakat 'color trend' serisini çoook beğendiğim az kaliteli kozmetik markasıdır.

fibromiyalji

kişiyi çılgına çevirmeyen aksine bitkin düşüren ağrı ve ağrılar. bir süre hiç uğramadığı da oluyor, gelip gitmediği de. maalesef bu vücutta bulunan soruna konulan bir tanı da değil. hastaların ortak şikayetleri üzerine isim verilmiş bi rahatsızlık. bana kalırsa böyle bi ağrı da olmayabilir. kişinin tamamen psikolojik bir sorunu olabilir...

yolcu yolunda gerek

gripin'in on numara coverladığı şarkı. son günlerde felaket takmış bulunmaktayım.

sözlük yazarlarının favori sözleri

(bkz: yapan yapıyor)

tufan özyamak

Kendisi başarılı bir yemek fotoğrafçısıdır. insanın iştahını kabartan kareler tufan özyamak gibi kaliteli insanların objektifinden çıkar. kolay bir işle uğraşmayıp takdir edilmesi gereken bir insandır. başarısı daim olsun denilmelidir. http://www.tufanozyamak.com/w/nullnull

uzak durulması gereken insanlar

vicdansız, merhametsiz, fesat insan.

uyurken birinin üzerini örtmesi

insanı gerçekten mutlu eder ve ben öyle anlarda hep uyuyo numarası yaparım neden bilmiyorum belki de olayın büyüsü bozulmasın diye..

günümüz kızlarının bir boka yaramaması

haydi buyrun 3 5 tane kızdan genelleme yapan yazarın başlığına.

sözlük yazarlarının çikolata tercihleri

toblerone, ülker fıstıklı.

çoğu dizinin çoğul eki alması

(bkz: seksenler)

ben bu yazıyı size yazdım

seven insan yaşamamalı sanırım gerek sanal ortamda paylaşılanlardan gerekse çevreden duyduklarımdan çıktım bu yola. seven insan sevdiği için ölmeli imiş. hayır efendim sevdiği için yaşamalı kolaya kaçmaktır ölmek. insan sevdiği yanında ise hiç bir şey istememeliymiş küçücük minicik kutuda bile yaşayabilmeliymiş dünyayı arkasında bırakıp. öyle bir şey yok madem seviyosun onunla yaşamalısın her şeyi her şeyin en güzelini. küçücük kutular değil koskocaman dünyanın tadını çıkarmalısınız beraber. insansınız yahu sevmeyi zorlaştırmayın kolay olsun. acı çektiğin zaman seversin diye bir şey yok ki. acı çekmeden de sevebilirsin. bir yerlere tıkılıp kalmadan, mutluyken de sevebilirsin. kısacası yaşarken de sevebilirsin...

dünyanın en uzun gecesi

21 aralık ve 21 haziran sabahlar olmasın gecesidir.

asdasdqwertyveyagordonfreeman

sözlüğe girişte tek harflik hata dahi yapmaması gereken yazardır. * *

tayyip erdoğan namaz kılıyor diye övünen mallar

kılıçdaroğlu alevi diye övünen mallar gibidirler.

dede korkut perili köşk falan hikaye bunlar

bunlar normalde de hikayedir. * * *

poşet istenilen kasiyerin sayılı bunlar demesi

(bkz: halk ekmeği satanların poşeti parayla vermesi)

kastamonu çekme helvası

bir tane bir tane daha diye diye tüm kutu bitirilebilir. *

üç numara saçlara sahip kız

sevgilisi askere gitmiştir. ondan özenmiştir.