bugün

entry'ler (14)

bim prezervatifi

Gaz maskesiyle gül koklanmaz . . . Dağılın şimdi.

italyan erkeği vs türk erkeği

Beyler sakin... italyan krosu görmemiş kezolar hayallerini yazıyor... madem bu italyan erkekleri bukadar iyiydi de ben italyadayken bu gavur mcıkları ne diye bana askıntı oluyor ve altima yatmak için deli oluyordu diye sorarlar .... hayaller gerçekler. Karizma olarak da yakışıklılık olarak da Türk Erkeği s. ker geçer. Delil italyan kızlarının Türk erkeğini tercih etmesidir. Dağılın şimdi...

türk kızları vs italyan kızları

Önemli olan ırk değil kadının kendisidir. Emmeye gömmeye geliyorsa kendine de bakıyorsa erkeğini de memnun edebiliyorsa en güzel kadın o kadındır . Sabahlar olmasın deyip devam edilir.

anaokuluna gitmemiş yazarlar

Analarının sütlerinden emdikleri memeleri burunlarından getireceğim... pardon o bu değildi . Gitmedik iyi de oldu çok da iyide oldu . Ama aralarında bi farkınan . ..

yobazları çıldırtacak bir şey bırak

Yobaz Kemalistler. .. size Hidayet diliyorum.

bakar mısınız deyince bakmayan kezban

Siz ne derseniz tersini yapacağından hanımefendi sakın bakmayın deyin alın bakışı.

12 nisan 2017 17 kurusluk motorin zammi

Zammına koydular yine milletin. Zammına koyanların zammına koyulması dileğiyle hoş ve esenlik kalın.

türkiye de atatürk camisi olmaması

Niye sadece cami??? Hem laik değil mi ki camide ismi olsun??? Madem olacak kiliseye havaya niye konulması sorgulanmıyor . Neticede laiklik de bütün dinlere eşit mesafededir devlet.

kamil koç un namaz kılan yolcuyu bırakıp gitmesi

Lan bi alay dinsiz çıkmış yok kazaya bırak yok seferi kıl bilmem ede Hüde. Bekleyip beklememesi ayrı bi olay da ... adamın namaz kılması dinsizleri imana getirdiği yetmemiş fetva ehli bile kılmıştır. Helal olsun dayı bi hareketle nice dinsiz fetva ehli müslüman yaptın.

ilk kez vajina görünce verilen tepkiler

ıstırrım ben onu ıstırrım . Yerim yerim . . .

cinsellik olmayan ilişki

Kendi içinde tezatlık barındıran ilişkimsidir. Cinsellik candır cana can katar.

sözlük yazarlarının sex fantezileri

Kadın dediğin belini kullanabilmeli ve kıvrak hareketlerle erkeği baştan çıkartabilmeli erkek dediğinde kadın bitmeden bitmemeli hakkını verebilmeli .

fuck buddy

Laflar peynir gemisi yürümez icraat lazım cinsindendir ve direk olaya girilir. Sonuca direk giden yoldur sevilesidir . Taktik maktik yok bam bam bam.

eniştenin seks tavsiyeleri vermesi

Yapmayaydı iyiydi... ćocugun aklına hep ablası gelir...