bugün

entry'ler (21)

kollabe

çökmüş,çökük

kemoterapica

Kemal ASLAN'a ait sanal alemde tek esi olmayan ve su ana kadar tekellesen nick.

imc usulu

Toplulugun birleserek biseyi paylasması durumudur; diger bi degisle, bi etkinlik paylasılırken ordaki masrafların etkinlige katılan kisiler tarafından esit sekilde paylasılmasıdır.

başbakanın çılgın projesi nedir

Cılgın projesi akp oylarını yuzde 47 den yuzde 50 yukseltmek olsa gerek.

deamination

bir bilesikten kimyasal reaksrupla amino grubunun çıkarılması;bileşiğin içerisindeki amino gruplarını kaybetmesi.

galatasaray nereye gidiyor

basına vurulmus tavuk gibi kendiside ne yaptıgını bilmeyen bi takım haline gelmis,nereye gittigini bilmiyor.

türkiye türklerindir

turk,ye bayrak sevdası olan bagımsız turkiye sevgisi ile yasayan guzelim ulkei seven herkesedir.turkiye hic bizaman turklerin olmadı olmayacak.turkiye turkiye vatandaslarındır.

kızları erkeklerin gözünde bitiren olaylar

yanında gezen erkekleri kuzenim olarak tanıtması.

turkish telecom arena

recep tayyip erdoğanın gs hiçbi kuruşu o stadyumum yapımında yoktur dediği,türkiyenin en modern stadyumu.

recep tayyip erdoğan

kendini padişah ilan eden RTE markasının sahibi durusu ile gercek bi lider ama bi okadarda bencil kanımca türkiyey gelmiş geçmiş en karizmatik lider.

bir kadına söylenebilecek en ağır söz

hiç bişey söylemeden arkasına bakmadan çekip gitmektir.

elinde taş ile yol kesen bdp li milletvekili

illegal, ne istedigini kendiside bilmeyen, aldıgı desteklerle kendini bi bok zanneden, adını soylemeyi hak etmeyen, yazımdan kim olduğunu tahmin ettiginiz örgütün köpekleri ve kendilerini kürt halkının sozcusu zanneden kimse

ehl i keyf

zevk sahibi,eylenmesini bilen halk,topluluk demek

başörtülü aday yoksa oy da yok

basortulu aday,cuppeli aday,mayolu aday,neden sekillendiriyoruz ki anlamam;Ataturkun bize hediye ettigi kılık kıyafet özgurlugu varken herkes ileri giderken neden hala biz geriye gitmeye o kadar hevesliyiz ki.

intihar ederken dinlenecek şarkılar

intihar edecek kisi neden sarkı soylesin ki.

aref in bir numaralı adamı

ya herseyi anladım,lakin o oturuken yuzuk her ne kadar hilelide olsa bagımsız 3 seyirci cıktı yuzugu agzından çıkarması yemedim desem yalan olur.hemde cok pis yedim.

hiç olmasaydı denilen şeyler

ibrahim tatlısesi yapılan suikast
libya ya mudahile
bu doların tum dunyada dusute iken turkiyede yukselisine bi anlam veremedim.buda olmasaydı iyi olurdu...

aref ghafouri vs sefa doğanay

bence ikisin kategorisi ayrıdır.bu yuzden de her ikiside birincidir.acunun buna mudahilesi sarttır.

bjk ve gs nin son 8 hafta hedefi

1987 den beri gs li olarak gs kume dusse yeridir.bu ne ya mahallede muhatar olamayan gs gibi bi klubun baskanlıgına soyunyor oldumu şimdi...

mesut yar ın uludağ sözlük ten bahsetmesi

mesut yarın sözlükten bahsetmesi facebooktaki hayran sayısını bi türlü 100000'ne ulastıramadıgı için sözlük vasıtası ile kendini reklam edip ulaştırmaya calısmaktır.