bugün

entry'ler (23)

karamsarim ki ben

Ses deneme 1 2 3.

profil fotoğrafına kendi fotoğrafını koyan yazar

Adını soyadını nicki yapsa yeri yazardır.

sütyen askısı görünen kemalist kız

Sütyen askısından tahrik olan yazarın beyanı.

çaylak

Açıl çaylaklık, açıl çaylaklık ve açıl çaylaklık.

game of thrones

Çıkmış bölümün spoilerı olmaz

Kurt inini geri aldı kış yarı starklarındır!

Sansa umarım baelishe kendisini yönettirmez.

yaşayan en iyi film yönetmenleri

Zack snyder'dir efendim fakat genek kitleye göre karanlık tema ve bilmeyen hiç bilmedin mantığı eksi tarafı.

dani daniels

Yetişkin içerikli film starıymış.
*

özel mesaj almak isteyen yazarlar

Kızlar artık sözlükten meme atmıyor beyler.

Özel mesaj almak isteyen beyfendilerin doluştuğu başlıktır efendim.

kısa boylu erkek

Gökten yıldız toplayacak değiliz ya 1.78 boy yetiyor valla.

Türklerin çok uzun boylu olmadıklarını unutmuş kadınların sevmediği erkeklerdir boya kadar neler var neler.

burun kanaması

Çoğu hastalığın habercisi olmakla beraber kötü bir kanama şeklidir burunun iyice temizlenmesi gerekir.

lozan da biz olsaydık böyle olmazdı

Lozanı zafer değil bozgun sanan ve bir kez maddelerine bakmadan "abi 2023de madenler bizim olcak yağğğ" tarzı cümleler kuran bağnaz, cahil ve aptal kesimdir.

anne hathaway

The dark knight returns filminde catwoman olarak oynamış ablamız pek catwoman değildi ama sağlam kasa vardı.

Etkileyici bir performans olduğu söylenemez.

ikisi bir araya geldiğinde süper olacak 2 hayvan

Klasik olarak aslan ve kartal.

Kurt ve boğa fena olabilir.

0 facebook kullanmış nesil

Samsung e250 kullanmış nesildir.

Çok zaman geçmemiştir fakat yeni nesil de değildir.

plüton

En sevdiğim 2.gezegendir.

Cüce gezegendir.

fotoğraflarda çok değişik çıkmak

Fotojenik olmak veya olmamaktır zira çok güzel değil fotoğraflarda güzel çıkar tanıyamazsın kendini veyahut çekici falansındır fakat gözlerin donuk çıkar vb. Durumlar.

lana del rey

Tumbirik gençler pek sever fakat umrumda değil, sesi güzel kendiside güzel gibi.

Bir gün gerçekçi robot tarzından şeyler çıkarsa kesin lana del rey versiyonundan sipariş ederim swh.

ölüm

Herkese göre farklı anlam taşıyandır.

Kimisi son olarak görür kimisi başlangıç fakat şuan görünüşe göre bir son.

fatih aegon targaryen

"Diz çök,’’ diye söze başlar Aegon. ‘’Diz çök ki, Demir Adalar’ın lordu olarak yaşamaya devam edebilesin. Diz çök ki, evlatların senden sonra senin hükmünü devam ettirebilsin. Kalenin dışında bekleyen sekiz bin askerim var.’’

‘’Kalemin surları dışında olanların hiçbiri beni alakadar etmiyor,’’ diye cevap verir Harren. ‘’Bu surlar aşılmayacak kadar kalın ve güçlü.’’

‘’Ancak ejderhaları uzak tutacak kadar yüksek değil. Ejderhalar uçar, bilirsin.’’

‘’Kalemi taşlardan yaptırdım,’’ der Harren. ‘’Taş alev almaz.’’

Bunun üzerine Aegon, ‘’Güneş battığında damarlarında senin kanın akan tek bir kişi bile hayatta kalmayacak,’’ diye cevap verir.

Ve gerçekten bir kişi kalmaz demir adalar haneleri halkları kral olmak için birbirlerini yerler aegon demir adaların kralını seçme hakkını verir ve greyjoylar seçilir.

asla tartışılmaması gereken kişiler

Bağnaz yobazlar ve fanatiklerdir efendim.