bugün

2 ay içinde hizmete açılacaktır.
PKK'ya hizmet için açılacaktır. Kandil'e ulaşımları daha seri olsun diye.
cizre ilçesinde bulunan havaalanıdır. açılması ile birlikte diyarbakır ve kızıltepe havaalanının pasif duruma düşeceği aşikardır.
edit: temel atma olayında bizzat oradaydım.
hükümetin bir kez daha ikiyüzlülüğünü kanıtlamış gerçektir. bu adamlar, istediği kadar destek çıksın türkleri sallamıyorlar. türkiyedeki büyükşehir belediyeleri içinde havaalanına sahip olmayan tek şehir bursadır. sözüm ona yaptılar bir tane ama tee anasının dininde... ben yenişehir havaalanına gidene kadar istanbul'a giderim daha iyi. zaten artık uçuşların yapıldığı bile yok. anca hac zamanı arabistana bir de arada bazı anadolu şehirlerine kalkıyor ama asla aktif değil. sen en büyük 15 büyükşehir belediyesinin nerdeyse tamamına havaalanı yapacaksın hadi onu geçtim nüfusun az olduğu doğu illerine bile yapacaksın ama türkiye'nin 4. büyük şehrine yapmayacaksın. halkçılığınızı yesinler sizin.
3 yılda devlete toplam maliyeti 65 milyon dolar olan havaalanı.
Süleyman demirel'in sevinçten ağlamasına neden olan havaalanı.
birkaç yıl içinde, havaş'ın burdan kandil'e sefer düzenleyeceğini tahmin ediyorum.
gerçi yolcular para verir mi bilmem. *
milliyetçilerin kıskançlıktan çatlamalarına neden olan durum. ''çatlayın ibneler (: ''
az sonra hamdolsun açılacaktır. kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz bir mekan olacaktır.
Her b.ka maydanoz ulusalcı/kemalist/kürtçü/lgbt ittifakının nedense lal olduğu havaalanıdır. Laf edip sonrada havaalanını kullanmaktan mı korkuyorlar yoksa?

3. köprüye karşı çıkan ama en çok kullananlar da bunlar olacaktır kardeşlerim bunları iyi tanıyınız. zaten sorun hizmetin gelmesi değil, hizmetin ak parti ve rte ile gelmesi bunları uyuz ediyor. ee ne yapalım daha sırada ekimde marmaray var çok kaşınacaksınız antiloplar çook.

http://gundem.bugun.com.t...u-sahislar--haberi/735043

http://haber.stargazete.c...lesme-zamani/haber-776208
(bkz: şerafettin elçi havaalanı)
(bkz: başbakan ı şırnak ta 20 bin bdp linin karşılaması)
edirne gibi osmanlıya 92 yıl başkentlik yapmış bir şehirde olmayan ve olması teklif dahi edilemezken limanın şırnak hali.
hayırlı olsun tamam da edirne başkent iken şırnak mezra bile değildi be aga.

(bkz: edirne havalimanı)
sözde halkçı pkk nın engellemelerine rağmen açılmış ve halk tarafından büyük ilgi görmüş havalimanı. okulları yak, öğretmenleri öldür havalimanını bombala sonra ben halkçıyım hadi oradan hadi oradan.