Sıkıntılı. Ama bir o kadar heyecanlı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bayram sonuna kadar yuvarlanan kaya gibi bir yerlere sürükleneceğim. Ergenliği çoktan geçtim ama bunları hala yaşıyorum sanırım yaşla alakası yok.
hiç bir şey yapmak. hiç bir şey olmak istemiyorum. hatta mümkünse bir an önce ölmek istiyorum.
Nazan öncel'in nereye böyle şarkısı gibiyim.
Bugün tam beni anlatmış.
bir savaşın ortasındayım. Ne müttefik belli ,ne sığınak.
Ruhsuzum.
Ruhsuzum.
Eylül gibi...
sıkılmaktan uyuya kalmışım. gözlerimi açtım hala sıkılıyorum.
Çekirdek içi bekleyen yavru bir maymun gibiyim.
Yalnızlıklar içinde kalabalık hissediyorum.
Akşamı kıldım, viski içiyorum.
görsel
görsel
Her zamanki gibi arka plana müziğimi açtım ve onu düşünüyorum şu an. Aşığım.
yorgunum. ayaklarım beni taşımıyor. yarın yola çıkıcam. ayaklarım daha çok ağrıyacak. uykum var. sonsuza dek uyumak istiyorum.
Mutsuz.
Yorgunum ama canım deli gibi cay çekiyor. Uzandigim yerden sunu şuraya yapsam sunu şuraya aktarsam nasıl olur aritmetiği yapıyorum. En iyisi ben bi cay koyayim.
Yorgunum ve ağrılar
https://youtu.be/opi4V7ytnas
görsel
görsel
bunu yazmam lazım*

evdekilere kafam attı biraz, bari müzik dinleyeyim de duymayayım dırdırı dedim.
şu anda queen, we are the champions u dinliyorum. sonra da we will rock you a geçmeyi düşünüyorum.

nasıl bu noktaya geldim hatırlamıyorum arkadaş.
çılgın atan bir ruh haline sahibim*
jübile maçında kırmızı kartla oyundan atılan futbolcu gibiyim..
valla aynanın karşısına geçip saatlerce şarkı söylemek istiyorum.
Biraz ot gibi hissediyorum. Bi yandan şükrediyorum uyuyabildigimden dolayı günümün iyi geçtiğini öte yandan aslında kendime ödül olarak film izleme ödülü vermek istiyorum tam şu anda lakin aynı zamanda gazete de okumak istiyorum. Aslında en büyük isteğim de keşke uykum gelse de bi an önce yatsam. Böyle de aynı anda birkaç şey isteyip hiçbişey yapmiyorum
uzun yol şoförü gibiyim geri dönesim var yolu yarılamışım, şarampole yuvarlanasım var araç benim değil.