bugün

ibnelik başka bişey değil.
ramazana hazırlık...
Libidodur o libido.
On iki saatlik bir yolculukta olmam ve otobüste horlayan amca.
yine o kız. ağlayacam heralde. umut adamı öldürür anasını satayım.
Teknik olarak an itibariyle iş bu entryi yazıyor olmam. Teorik olaraksa hala bu entrymi ekle butonuyla sözlük sahifesine kanaviçe gibi işlememiş olmam. Ve tabiki parti isimlerimin kulağımda deniz kabuğunun içindeki yankı ilen uğul uğul dönmesi. Kanalları zaplarken gördüğüm görsellerin kayalıklardan seslenen sirenlerle işitsele dönüşmesiyle yatak seni çağırıyor modu. Öyle arada kaldım ki.. bir yanım uyuyup napcan amk diyor diğer yanım yatmadan önce bin misvak darbesi bir kitap için daha iyi bir isim olamazmıydı diye naralar attıktan sonra osurduğu ilk koltukta uyumak istiyor.
Bu ne yaman araftır lo.
sabah namazidir ey sozluk. siz de kalkip abdest alin. bakin kaliyor mu sozde ateistliginizden eser.
Evimizdeki kedilerin kudurmalarıdır. Yeminle geliyorum aşşaa!
rüya görmemek için. sanki kaçabilecekmişim gibi. garip.
Sizler burada hastakli ruhlarinizi mahvetmek, sevdiğinizi sanmak ve ölmek için bulunuyorsunuz.
Tesekkurler.
oda arkadaşımla kendimizi oyuna kaptırmamızdır. Bölüm geçcez diye göbeğimiz çatladı burda.
Batak atıyoz.
uykuma direnmeye çalışıyorum. niye böyle bir dengesizlik yapıyorum bilmiyorum.
namazdır sebebi.
Birinin bana sebebini sormasını beklemek. Artık uyuyabilirim.
(bkz: kahve ve sigara)
Çok uykumuz var ancak yatınca uykumuz kaçıyor,lanet olsun.
Alarm. Ve hiç yapmayacak sevgilinin 8 tane mesajı. Olum sen hiç mesaj atmazdın noldu zaabanan sevesin mi tuttu da o kadar mesaj atar oldun.
cevapsız kalmış 20 mesaj, yanlış anlaşılma nelere kadir.
yarın ki lys mat sınavı için prova.
Lys4 e girecek olmamdan mütevellit uyanığım.
Aslında 3 sokak köpeği saldırmasaydı, iş yerine varmadan uyanmazdım. O yüzden sokak köpekleri.
(bkz: burn)
bilmek istemezsin.
Çalışmam sebebiyledir.
güncel Önemli Başlıklar