bugün

Bi sigara yaktım, içerken bi baktım burdayım ve bu başlık ilgimi çekti.

Değişik sebepleri olan insanları gördüm. Yine iyi ki girmişim dedim.

ayrıca Yarın pazar.
diş agrısı.
Belim ağrıyor amk.
Sadece yalnızlık, o kadar.
YouTube videoları beni bir oraya bir buraya sürükledi, her şeyi izledim ben de bu saate kadar. Çok tehlikeli bir ortam ya gerçekten. dizi ya da film izlemeye karar verip ona başlamış olsaydım en azından mantıklı bir şey yapmış olabilirdim. veyahut aşık olsaydım da o duygu beni uyutmasaydı. hayırlısı be...
görsel
tek nedenim onu aklımdan çıkarmak ve bunu sadece uyku yapiyo.
hafta sonu kursum.
çünkü daha merkeze gidip birini uyandiracagim ve kahvaltiya gideceğiz.
alttan alttan dürten bir şeylerin olması sebebidir. mesai günleri olunca ama vücut çırpınıyor 5 dakika daha yatmak için. ne pis doğamız var yarabbim aklı almıyor insanın. tıpkı yaz gelsin diye böğürüp yaz gelince kış gelsin diye salya sümük ağlamak gibi hafta içi uyuyayım diye cebelleşen bünye pazar oldum mu en geç 7 de ayakta..
Uyumama engel olacak tek şey tuvalete sıkışmış olmam.
oruspu cocugu katil demirtaş.
Birinin kalbini kırdım sözlük. Affetmeyecek beni. Etmesin de. Ama çok üzdüm. Kahroluyorum.
Huzursuzluk.
Huzursuzluk.
Huzursuzluk.
Üzerime gelen onlarca sorumluluk var, yapmaya üşeniyorum ama yatarsam vicdanım rahat etmeyecek.
kısmetse olur izliyorum.
Yarınki sunum için hazırlanıyorum çünkü efenim.
Kafamda deli sorular,kolayca uyuyamıyorummm.
Bugün sadece namaz değil. Daha valiz hazırlayacağım ve bu kabus gibi bir şey.
platonik aşkım. onu göreceğim diye pazartesiyi sevdim, cumadan vazgeçtim.ama onun benim varlığımdan bile haberi yok. çok güzel değil mi nasıl uyunulur bilemem...
bir sebebi yok. fakat bu erken kalkacak olmak canımı sıkmıyor değil.
keşke bilsem denilen nedenlerdir. tamam kafa bir sürü şeyle meşgul ama meşgul olmadığı zaman yok ki. bir aydır resmen uyku düzenim darmadağın oldu. gel de topla.
'iyi geceler' mesajı atan kimse olmadığı için.
Uyursam cok onemli bir sey olacakmis ve ben ona sahit olma sansini kaciracakmisim gibi bir hissiyat icerisindeyim.
Fakat olmuyor. Ama her an olacakmis gibi ayni zamanda.
Cok yoruldum.
imçiçi uyurmu lan amq.