bugün

Dilini, huyunu, suyunu bilmediğim bi ülkede olmak..
Düşünmeyen ve sorgulamayan çiftlik domuzlarının beni eksilemek yerine bir şeyler yazmalarını istiyorum.
Onun mesaj atmasını istiyorum. Ama sabahtan beri tık yok ortada.
Biriyle kahve içerken dertleşmek harika olurdu.
Çay istiyorum. 15 dakikaya tüm istediklerim olacak.
Siyah beyaz tüylerin arasında kızıl bir ışıltı aramaktayım ve bulmaların eşiğinde duruyorum; yıllanmışım bu yitmiş umudun kapısında. Artık umut, kaf dağının arkasında keyif çatan anka kuşunun yumurtladığı altın sarısı bir mamut. Nesli tükenmiş bir tüy aramaktayım yâni, bulamamaktayım.
görsel
çikolata.
Uyumadan uykuya kanmayı.
pasta istiyorum. yani mutluluk, iç huzuru, eğlence... hepsini geçtim. bir dilim pasta bana bunların hepsini verebilir. para da yok gidip alayım.
Üniversiteyi bitirmek. Vize final geriyor beni.
Gelibolu'daki evin balkonuna yorgan, battaniye ne bulduysam serip yıldızların altında uyumak isterdim.
onu istiyorum.
Huzur ve para.
annemle babamın yanında olup boş boş yerli dizilere bakmak.
Sabah yazmıştım, keyifsiz bir mutluluk var yüzümde diye. Nedenini anladım az önce. Evet, yanağımdan süzülen bir yaş var. istediklerim belli sigara, ahmet kaya ve o.
Sevişmek... şaka şaka. Sadece profiterol.
Semaver çayı ve dağ havası.
huzur istiyorum.
Azıcık huzur. Herhabgibir olumsuz birşey düşünmeden; kahvemi yudumlamak, sigaramı içmek ve güzel hayaller kurmak istiyorum.
O bile olmuyor...
Ders çalışmak için motivasyon.
Hayatımdaki sorunları çözmek için yardım almak istiyorum. ama yine yalnızım... ve yine başarısız.
onu bile bilmiyorum.
kendimi kandırmamak.
Derealizasyondan tamamen çıkmak.
Toplumdan tamamen kopmak.
Ormanda tek başına yaşamak.
Belirsizliklerin biran önce ortadan kalkmasını.
Ya zengin bir görücü ya da +90 ıq. Okumak ne zor şeymiş ya bi bitsede gitsek.