bugün

an itibarı ile sözlüğümüzdeki yazarlarımız adına çok da yabancı olmayan bir tespitin mükemmel derece de açıklanmasıdır. itirazın boş olduğu gerçekler sıralamasında birinci sıradadır. aksini ispat edemeden konuşmak ise çocuk işidir. teşekkürler.
Tipsiz kısmı dogru olan tahmin.
cani sıkılmış yazar tahminidir.

tip kisiden kisiye degisir de, bir bayan olarak 1.68 boy fena degil simdi be. haksizlik etme.
Su an entry giren biri olarak boyum kısa tipim kayık desem büyük yalan olur diye yazdığım durumdur. Sadece bibahtım o kadar.
kendi adıma doğru olan ancak genelleme yapmanın yanlış olduğu önerme. bende bir tip var görsen var ya kcklılara benziyorum amk.
Kara kuru yamuk bir münafık ın iddiasıdır.
kızlar için doğrudur. erkekler için yanlıştır.
5 dakika evvel online oldum, Boyum 1.78, herkes düzgün bir tipim olduğunu söylüyor. Bilemedin yaniii.
çük kadar profil fotomla ezdiğim önerme.

şimdi bu yukarda yazan cümlenin açıklaması geliyor: yani bu başlığı okuyan kız varsa baksın, belki beğenir arkadaşlık ortamı doğar, sevişilir koklaşılır falan.

kimse birbirini kandırmasın. başlığı açan kete ortaya bi yem atmış, bizde yiyoruz işte ucundan...
Yanlış önermedir vesselam.
kimse kaslarım ve adonislerimden bahsetmemiş dediğim tespit.
doğrudur.
tilki'nin sazan avıdır. gaza gelmeyin.
181 boyla içine giremediğim güruh.
Uzun boylu ve yakışıklı olan bendenizin bozduğu önerme.
1.88 boyla bozduğum önermedir. mevlam da autocad la çizmiş beni. yani bilemedin.
Bacak boyum 80 cm. Sıkıntı yok. Keşke sikinti olsa.

Boş genelleme.
http://blog.milliyet.com....itma-/Blog/?BlogNo=300757

dikkate al derim.
tilki!
bu başlığı açan kadar degildir.
tipsiz kısmına sonuna kadar katılıyorum da 1.85 boy o kadar da kısa değil diye cevap verdiğim beyanat.
kiloyu da bilirse intihar ederim diyenler için yeni başlık beklenen önermedir.
şaşırtıcı önermedir. önermemiş bilmiş pezevenk. Peygamber'im dese inanırım.
bilgisayarın kamerasından birilerinin bizi gözetliyor olması sorunsalını akıllara getirendir.
gözlüklüdür de.

pis dörtgözler sizi. **
böyle bir genelleme yapmak doğru değildir çünkü şu an entry girmekle kısa boyluluk arasında bir ilişki yoktur. şu an entry girmek sadece entry girmek istemekle alakalıdır.