bugün

sizin normal kilo anlayışınıza uymuyorlar diye neden aşık olamayacakları fikrine kapılabilirsiniz ki?sorunun sorulması bile saçma bence.evet olabilir,ha ve kiloları genetik vs değilse isterse kilo da verebilir

boş yapmayın :d
evet olabilirler. ama güzel yemekler , pastalar artık neyi seviyorlarsa o ilk sırada gelir. aşk acısı çekerlerse daha da şişko olabilirler.
eskiden aşık olduğum kızın bir fotoğrafına denk geldim. aşırı derecede şişmanlamış. ama ona duyduğum hislerim azalmamış..

her zaman acaba şişman ve estetik olmayan kimselere aşık olunabilir mi diye sorardım..

bu işin dış görünüşle alakası yokmuş meğer.

şişkolar aşık olabilir mi bilemem ama bir şişkoya aşık olabilirsin.

en azından ben öyleyim.

bunu çok zor yazdım. öncelikle ona hâla aşık olduğumu kabul etmem gerekiyordu. yazmak iyi hissettirdi. başlığı açana teşekkür ederim.
Çok güzel aşık oluyorlar hemde.
(bkz: platonik)
Ben olabildiğime göre butun şüşkolar aşik olabilir.
Neden onlar insan değil mi ?
Böyle bir başlık açan kişi olgun bir insan olabilir mi?
+beni neden sevmedin?
-çünkü şişkoyum.
doğrusu şöyle sorulmalıydı: şişman kızlara aşık olunur mu?

bazen öylesine üzülüyorum ki şişman, engelli, bedensel bir farklılığı olan bunca kızcağız nasıl olur da bir nasip bulur. adam smith'in ekonomiyi rayına oturtan "görünmez el" kuramı burada mümkün müdür acaba; görünmez bir el tüm herkese uygun aşık, sevgili, eş bulabilir mi dersiniz.

güzel kızlarla sevgili olunca zekatını nasıl verilir "şişko, engelli, bedensel farklılığa" sahip kızlara?
Ananı bile ağlatırlar.
Neden olmasınlar onlar da bir insan.
Ben olduysam herkes olur.
aşkın bedeni sorulur mu kardeş?
olurlar tabi onlarda insan, onlarında hisleri var.
Aşk fizyolojik değildir.
kaslı insanlar aşık olmaz sadece aklı kız düşürmektedir.şişko insan severse candan sever genelde utangaç olurlar aşklarını pek itiraf edemezler asosyallerdir ve geceleri severler çünkü onları aşşalıyacak pek insan kalmamış olur etrafta.
Platonik aşık olurlar anca.
Niye olmasınlar onların kalbi yok mu. Hem çok minnoşlar.
şu an değilim. hayda şişko olduğum ortaya çıktı. *
gerçekten aşık olduklarında siskoluklarindan eser kalmamış bile olabilir hatta.
Ne diyelim kalbini sök at diyemeyiz karşımızdaki şahsa çok çok reddeder geceriz ama oda insan oda sevsin yazık.
O şişko diye nitelendirdiklerin insanlar yarın zayıflarlar ama senin saçma sapan absürt yargıların hep kalacak belli..
Hayır aşık olamazlar, onlar çok şişman oldukları için kalplerini yemişlerdir.
Yalnızca eleştirenleri ti'ye aldım neden bu kadar eksi?
herkes tüketir sevdiğini, kimisi başının etini yiyerek kimisi de gerçekten yiyerek.

-bob marley
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar