bugün

https://www.youtube.com/watch?v=cpfP8qdMm5Y
Basit mi? Yapma lütfen... Şimdi ki kızlarımız dubleks dairelerde oturma, son model arabalara binme, mekanlarda çatır çatır paralar harcama hayalleri kuruyor.

Basit mi lan bu hayaller ?
Nasıl basit hayal amk. Net satışları 80 milyon tl, aktif büyüklüğü 40 milyon ve çalışan işçi sayısı 200 üzeri olan şirket sahibi arıyor. Çoğu Bulamadığı için alternatiflere yöneliyor. Bu aynı zamanda bağımsız denetime tabii sermaye şirketlerinin yasal sınırıdır.
hayat amacı sadece gezip tozmak ve para yemekten başka bir şey olmayan insan zihniyet yapısına sahiptir.gerçekten hayatın amacı bu mu ? zengin koca bul , parasını ye.yanlış anlamayın ama böyle bir durumda olsam kendimi bok çuvalı gibi hissederdim.biz düşüne bilen varlıklarız hadi ama.gerçekten bunun için mi yaşıyorsun ? tüm olayın bu mu ? bedenini bir insana mal mülk karşılığında satmak mı ? hayat amacını ve yaşamını acilen sorgulaman gerek bence.bir insan paraya neden bu kadar önem verir ki ? neden lüks yaşamak ister ki , bu insana herhangi bir şey katmıyor.bu aralar bende hayat amacımı sorgulamaktayım.etrafımdaki erkeklere genel olarak baktığımda hepsini istedikleri şey aynı kadın,para(daha çok kadın ve lüks yaşam için).bu mu insanlığın olayı ? daha çok kadın ve lüks yaşam.ben bunun için dünyada olamam , bana çok mantıksız geliyor.peki nedir insanın amacı valla bende orasını çözemedim daha ama bence para ve lüks yaşam olmamalı.insan bu kadar embesil bir yaratık olmamalı bence.
Erkeklerin hayalleri cok mu muazzam. Yoldan gecen bi kadin gormesinler dipleri dusuyor. Edep falan kalmamis arkadas. Kari kiz kesmektense guzel araba hayali daha cazip. Hee bu hayali bir erkekten beklemek degilde kendi parasini kazanip sahip olmak mantikli olani.
Ayy çok uzun uzun şeyler yazılmış ama bir çoğu haklı. Herşeyi erkekten beklemek büyük hata. Şimdiki kızların hepsi zengin koca istiyorlar. Çocuğun hiçbir şey i yok babasının arabasi ile geziyor onunla bile hava atan kızlar var. Aslında basit hayaller dememek gerekiyor. Basit zengin koca avcıları desek yeridir

Bende sinirlendim yaa
Tabi canım tabi çok basit.

Etrafta temiz erkek ararım havası altında arabasi evi parası işi olan adam aramak bir fetistir.

Sonra versin kredi kartı ben açayım limiti kocam olacak it ödesin havası.

Kızlar baştan diyim. Çatır cutur çalışacaksınız. Evde oturup balina gibi ye iç yat yok. Yemeği se ben yaparım ama o eve para gelecek o kadar!

Sinirlendim yaa.
Yapmayın kızlar.
görsel

Alenen ortada olan durumdur.

Yapmayın kızlar en büyük hayaliniz bu mu zengin bir erkekle evlenip ondan çocuk peydahlamak mi? Doğurmakta dogurmak mi?

Bunlar elbet hayatta olacak şeyler özenmeyin böyle şeylere elbet evlenip çocuk sahibi olacaksınız ama bu sizin için bir hayal olmamali kendinizi geliştirin kariyer yapın hayaliniz bunlar olsun böyle salak salak ünlülere özenmeyin bunlar para için beraber kadın bol bol doguruyo ki yarın öbür gün bosandigi zaman hayatını garantilesin bol nafaka koparabilsin.