bugün

... öyle olsun bakalım , güle güle şeklinde devam edebilen önermedir .
"siktir git ittttt" şeklinde de devam edebilir. herkes iyi dilekte bulunacak diye bi şey yok. giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir, atarlı semtin giderli kırolarıyız vesselam.
--spoiler--
herkes sana benzeyecek.
--spoiler--
'herkes sana benzeyecek' diye devam eden şiir cümlesidir.
Şimdi sen gittin ya,
Götün güzelmiş onu farkettim,
Hani beni bıraktın ya,
Bu bedeni ele mahkum ettin.. *
Bi kız olarank böylesine bi şiyir yazmak farklı bi deneyimdi doğrusu.
" dönersen ........ sin lan !" şeklindeki cümlenin başlangıcıdır.
"ben hala bıraktığın yerde
bıraktığın gibiyim." şeklinde devam edilebilecek söz öbeği.
her şey daha huzurlu.
herkes bana benzeyecek.*
...inan kimse benzemeyecek sana. çünkü biliyorum her insanın yeni bir heyecan olduğu gerçeğini, bu kadar olgunum üstelik. her ne kadar çocuksu ümitlerle bağlanmış olsam da sana... biliyorum, ihtiyar bir adam var ruhumda...

sonra gülüşüne eş değer kadınlar aramanı mantıksız olduğunu da biliyorum, her gülüş bir el yazısı gibi, kendine has, özgü... hani bir şeyler farklılaştıkça ayran gönüllü olası gelir insanın... işte bir pazar sabahında reşit olup olmadığının önemi olmayan bir dilberin gülüşünde unuttum ben sol yanının gamzeli olduğunu...

çünkü beşer nisyana müpteladır sevgili... unutuluyor yaşanmışlıklar bir yerden sonra... hani ilk zamanlar soranlar olurdu seni... sanki anama söverlerdi, o kadar güç gelirdi gittiğini söylemek... kursağımda o suskunlukların tortusu sıra dağlar gibi...

ama unutuyor insan... zorunda bırakıyor hayat meşgalesi...

şimdi sen git... ardına düşen olmayacak sevgili...
herkes bir sikime benzemeyecek diye devam eden şiir cümlesidir.
senin amk ben.
... merak etme, senin yerine geçecek birini hemen bulurlar bunlar 'seni çok seviyorum', 'sensiz yaşayamam' cümlelerini hatırlamazlar. sonra da 'aşk basitleşti!' naraları atarlar bunlar.
...bir küçük yağmur damlası kadar değerim olmadığını anladım, kıymetsiz biri olduğumu hatırlardım. mutlu ol bunları sen başardın. hani öyle eften püften başarılarım yok diye sızlanırdın ya lütfen akıl defterinin en başına yaz kendini birşey sanan birine hadini bildiridim diye...
diye devam edebilecek konu girişi olabilir.

(bkz: duygusallığa bağlamak)
(bkz: allah a havale etmek)
(bkz: ertem şener ile kız istemeye gitmek)
meğer etrafımda kimse yokmuş.
Şimdi sen gittin ya;
oh iyi iyi hemen burcuyu arayımda gelsin.
http://www.youtube.com/watch?v=jRljTXnmses
aaaoovv aaaov ne kadar ayıp.. yapma asuman aaov.****
Herşey sana benzeyecek sözleri ile devam eden bir şiirin sözleridir.
Herkes sana benzeyecek.