bugün

Hayalleri iyice uzaklaşmış, hayattan aldığı renk ve tatlar solmuş umutsuz ve yorgun kişinin minik serçenin meşhur şarkısını dinledikçe aklından geçen cümlemsi.
Bi şarkı. Sözlerini ve kimin söylediğini çıkaramamakla birlikte, melankolik bi şarkıdır.

Içeriğine gelince; bütün kadınlar ve bütün erkekler farklıdır, 20 yaşında şöyle şöyle olan x kadını 30 yaşında bambaşka birisi olabilir, demek ki, insanlar başka zaman dilimlerinde de aynı diillerdir.

Bi kadından edindiğin tecrübe, öbür kadında sökmeyecektir, 1.kadında yanlış olan bişey 2.kadında doğru olabilir. O yüzden yıllar falan hiçbi halta yaramayacaktır.
Zamanı geri almanın mümkün olmadığını bildiğimiz halde, yıllar geçtikçe içeriği daha da çoğalan bir istektir.
Tek bir fırsat için , herseyi feda edebilirdim.
istemem.

Memnunum her şeyden. Geriye dönüp dönüp ne diyorsunuz?
ben istemem bu günlere kolay gelmedim o kadar eziyeti baştan çekemem.
görsel

amerika'nın da allah belasını versin. bütün zalimlerin de..
depresif bir şarkı sözü.
şimdi bana seninle bir ömür vadetseler
şimdi bana yeniden ister misin deseler
tek bir söz bile söylemeye hakkın yok....
geçmişe özlem duygusu içeren sezen aksu şarkısı.
Yine anasını silkerdim.
Neler yapmam ki...
hayatının en değerli dönemini dilediği gibi geçirememiş kişi söylemi, sezen aksu'nun şarkısında geçen söz.
Kaybolan yıllarım yok. Müsrifler düşünsün.
yine kaybederim. sorumsuz insanım ben bana vermeyin.
Yine kaybederim. Evet.
Yine kaybederdim. Evet.
Hiç birşey bile söylemeye hakkım yok derdim herhalde.
vermiyorlar. kesin bilgi yayalım.
Reddederim.

Karanlık bir geçmişim var.
acaba karşılığında benden ne isteyecekler diye düşünürüm. çünkü kimse kimseye bedava bir şey vermez.
Yine aynı şeyleri yapardım çünkü ben iflah olmaz bir realistim.
Ne bok yiyeceğimi şaşırırım, hele dönüm noktasını tekrar yaşabilirsem tadından yenmez.
yıllar nasıl kayboluyor amk. geleceğe mi ışınlandınız. anı yaşarken iyi, geriye dönüp bakınca "köybölön yöllöröm".
yok size yıl mıl.
ilkokul arkadaşlarımı ve sevdiğim kızı ölene dek yanımda tutardım.

25 yaşına geldim insanın geriye 1 tane mi arkadaşı kalmaz.