bugün

ben size mecburum bilemezsiniz sevgili ulusözlük okurları, nicklerinizi mıh gibi aklımda tutuyorum. Ayrıca saçlarınıza kan gülleri takayım, bir o yana bir bu yana. okuyorum, entrylerinize bakıyorum, duyuyorum anlatamıyorum.

güzel şey şiir, gerçekten insanın içine bir huzur yüklemesi yapıyor, böyle bir yaşama devam etme arzusu, atari salonunda street fighter da yenilip yenilip tekrar jeton atmanın verdiği mutluluk saklı içinde. Ama işte bu kodumun kızları atari salonlarında jeton atma işinden anlamıyor. Varsa yoksa joystik! yani joystiklerimize bu kadar odaklanmasalar da, ruhumuza odaklansalar, siz de şebek olmazsınız ama, maalesef ki kızlara romantik bir şiir okuduğunuzda, üsteüne üstlük bir de o şiiri siz yazmışsanız, hepiniz üst düzey mallıktaki romantik şebeklersiniz. darılmaca, gücenmece yok. Dikkat edin bundan sonra, hadi öptüm kib bye mucks.
kızlara sevişme amaçlı değil sadece sevdiği ve çok hoşlandığı için yaklaşan erkeklerdir.
ohoo biz şiirleri okuyup gızları gagalıyoruz akıllım, sen hala alternatifler ara, cool olmaya çalış.

ataol behramoğlu tekbaşına bütün metalikayı döver ulan. yada odanda kimin posterisi asılıysa onları işte.
tavlanan kızla mükkemmel uyumlu bir çift olur.
şiir sevmeyen kızlara rastladığında üzgün romantik şebek olacak kişidir.
bu tip insanların hayatları boyunca ezberleyebildiği iki şiir vardır. biri "istiklal marşı" , biri de "ben sana mecburum"dur. Onun da zaman zaman şairlerini karıştırırlar.
kadın ve kızların sevdiği şebeklerdir.
bu aksiyonları kendi şiirleri ile yapıyorsa bir derece sevilecek şebektir. yok nazım hikmet'in şiirini ezberleyip "benim şiirim" derse tekme tokat dövülmesi farzdır.
günlük hayatlarında, kadınların yüzüne bile ana avrat küfür eden ama internet sitelerinde, abazanlıklarına şairane bir kılıf geçirmiş şerefsiz, haysiyetsiz şabalak şebeklerdir.
o bahaneyle de olsa şiirle tanışmış bir insandır bu tanışma ile er yada geç dogru yolu bulacaktır hevesi kırılmamalıdır.
bunaltıcıdır bu tipler. ortaya karışık şiirler, o olmadı abuk şarkılar. ayrıca yazlıkta gitarla akdeniz akşamları'nı söylemeleri de kaçınılmazdır.
21. yüzyıl düşünürü selim abi şöyle diyor:

şiirden anlayan kız yok. parfüm kullan, jöle kullan daha etkili.
bir de kendi yazdığı şiiri müthiş bir öz güvenle okuyorsa ve siz şiirin ş sinden dahi hoşlanmıyorsanız bu romantik şirin mahlukatın karşısında durmak ve iyi bir şeyler söylemek bir işkenceye dönüşür.
şiir kendini sevgini ifade etme biçimidir. eğer içinden gelmiyorsa doğru düzgün okuyamaz bir insan zaten.
Güvenemiyorum bu edebiyatçı tiplere.
Yok, artık felsefeyle tavlıyorlar.

Diyaleqtiqchi qızlar açıq oylasın.