bugün

sadece aleister crowley tarafından yapılmış ayindir. crowley ayin sırasında ölmüştür.
Şeytan çağırma; çoğunlukla gençlik dönemlerinde ilgi duyulan fakat yaşın ilerlemesi ile birlikte 'Hezeyan' olarak adlandırılan ve bizlere, özellikle karanlık çağdaki Katolik Kilisesi ritüellerini anımsatan bir ayindir.
bu ayin hakkındaki eserler tahrip edildiğinden sadece bazı metinler günümüze ulaşabilmiştir.
Doğruluğu teyit edilememekle birlikte; birçok söylentiye konu olan bu orijinal metinler, Vatikan'ın emriyle dünya üzerindeki belli dillere Çevrilip müzelerde saklı tutulmaktadır.
Ayrıca, Bu ayin ile alakalı internette yazılan çoğu bilgi ne yazık ki çöptür.
Yani internette karşılaşacağınız kitaplar/metinler değiştirilmiş olup gerçeği yansıtmamaktadır ki zaten böyle bir konu hakkındaki bilgilere rahatça ulaşılabileceğini düşünmek düpedüz ahmaklıktır. Dolayısıyla, eğer Böyle bir kitap ya da metin okuduğunuzu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz.
Ayrıca şöyle bir şey de var ki; bazı insanlar, bu konuda ustalaşabilmek için yıllarca emek verip, maddi ve manevi anlamda oldukça yıpranıyor.
Yani tam da bu yüzden; hazıra konup kolayca büyü yapabileceğini ya da şeytanlar ile iletişime geçebileceğini düşünen insanlara ders olsun diye tamamen kötü niyet ile sahte, yanlış büyüler yazabiliyorlar.
Kısacası bu konular hakkında titiz olun ve her gördüğünüze atlamayın, aksi takdirde aklınızı oynatabilirsiniz.
demon çağırmak daha doğru bir tabir olmakla birlikte,
işin erbabı olmayan insanların sonu iyi değildir.
ayrıca yukarıda yazarın belirttiği gibi, bu işler internetten bilgi edinilebilir işler değildir.
üstadlar kaynağını sırrını saklar.
eğitim alması ve yapması gereken zaten yolunu bulur.
Çok işim var. Bu ara çağırmayın.
bu akşam satanist arkadaşlarımla toplaşıp tütsüler, kurukafalar, tavşan ayakları, domuz kuyrukları, kedi kulakları, mumlar ve pelerinlerimizle satanik müzikler eşliğinde yapacağımız eğlenceli etkinlik.
Sözlükte kim yapıyorsa bu ayini dursun.
Ortalık şeytanı aratacak yazar dolu amk.
seytan değil de cin çağırmaya calisirdik küçükken. acaip korkardik ama zevkli olurdu. O cin hicbir zaman gelmedi alacagi olsun..
Ne gerek var öyle şeylere gece gece altımıza mı yapalım.
Gece vakti maskeler takılarak yapılan ritüeldir.

görsel
Karton toplayan cocuk gelir.
satanist bünyelerin ve istihzacıların işi derdim fakat daha çok zengin eğlencesi gibi duruyor.
Supernatural'da her bölümdür. çok özledim bu diziyi be Supernatural izleyen kendimi çok özledim çok.

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus...
Karton toplarlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar