bugün

oha almanya'da mı yaşamaya başlayacaklar. şeriatçı olmak için ne tarafa başvuruyoruz?
Çok mantıklı bir eylemdir. Bir halta faydaları yok bari, üretime katkı sağlansınlar. Azıcık da para ver, yeter. 7 yaşındaki çocukla evlenmeyi, bir daha hayal edebiliyorlar mı görürler.. Bir de toplama kampının giriş bölümüne, şeriatçılar itinayla adam edilir yazısı koyarız, süper olur. Nurcuları, fetöcüleri de tıkmalıyız buraya. Birbirlerini badeleyip dursunlar..
Hitler ile stalin gün gelecek bunların bu kadar sesinin çıkacağını bilseydi harbi kesip bunlara girişirdi müttefik olarak..
Sahil finolarının ıslak rüyası.

Siz ancak meyhane kapatırsınız aq.
(bkz: mis gibi)
sonra hitleri seviyorum dediğimde bana kızıyorsunuz aq.
tek gecede dünya'nın kültür ve zeka seviyesi 3-5 kat artar.
sabahın 5 inde kaldıracaksın orospu çocuklarını yataklarından apar topar alacaksın. koyacaksın toplama kampının yoluna. yolda türlü hakaretler, dayaklar ile getirip sokacaksın tabut küçüklüğünde ki hücrelerine. günde 3 kere işkence edeceksin. 1 kahvaltı üzerine ıslak sopa ile ezan eşliğinde dayak. 2 snack time dan sonra yağlı kazığa oturtup kaldırtma piyano melodisi eşliğinde. 3 akşam yemeği üzerine vücuda elektrik yüklemesi arabesk müzik eşliğinde. bunu 3 sene boyunca devam ettirelim şeriat, meriat derlerse tutun beni çatır çutur sikin.
adolf hitler türk olsa yapacağı eylemdir.
Harika olurdu, orada bağırsınlar istedikleri kadar şeriaaaaat, ahlaaaaak diye. Sonunda da sabun yapılsın onlardan.