bugün

Aklı Başında insanların Şeriat isteyenlere Karşı tutumu. yahu evladım sen dinini doya doya yaşa sana karışan yok illa birisi sana çüh deh demek zorunda mı ?
(bkz: anlamak istememek)

--spoiler--
allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. onların gözlerine de bir çeşit perde gerilmiştir ve onlar için (dünya ve ahirette) büyük bir azap vardır.
--spoiler--

bakara 7
son sözü söylemesi gerektiğini düşündükleri kuran-ı kerim anayasa karşısında etkisiz kalınca rahatsız olan; kuran'da yazanları uygulamaya da suç işlemiş olacakları için g.tü yemeyen ama sorsanız "kuran ne derse o, en büyük allah" diyecek olan kişilerin, kendilerini bu rahatsızlıktan kurtarmak için şeriatın gelmesini istemeleri durumudur.

o zaman "bu içki içiyor, vurun kırbacı, bu bununla s.kişti vurun kırbacı, bu oruç tutmuyor, ekmek yedi taşlayın ibneyi" diye istedikleri şiddeti yasal biçimde uygulayabileceklerdir. bu insanların bunu demokrasi adı altında yapmaya çalışıp "demokrasi yok ühauahu" diye ağlamaları ise komiktir. anlaşılmaması gereken kimsenin "s.ktir lan ordan piç diyerek", bu adamları insan haklarına saldırı planlamaktan cezalandırmamasıdır.

hepsine sesleniyorum burada, zina işliyorum, ramazan vakti sokakta yemeğimi de yiyorum içkimi de içiyorum. g.tü yiyen varsa gelsin uygulasın inandığını söylediği emirleri. yok anayasanın karşısında tanrısının olduğuna inandığı emirlerini unutan varsa da ötüp durmasın "şeriat" diye.
hangi şeriat bu yav kimisi sunniyim demiş kimisi şiayım demiş la boş geçin bu işleri, türkiye'yi karıştıyorsunuz sadece, sadece sadece sizler israilin-abdnin kuyruğundasınız...
diye denilmesi gereken önermedir...
doğaldır.
çünkü onlar da ne istediklerini bilmiyorlar.

--spoiler--
allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. onların gözlerine de bir çeşit perde gerilmiştir ve onlar için (dünya ve ahirette) büyük bir azap vardır.
--spoiler--

bence burada sizden bahsediliyor hocam;
bizden değil.