bugün

-evet gencler kaç seker?
+bana atma usta buna beş on tane at şerbet niyetine içiyor.
çay dağıtan kişinin baş tacıdır, herkes böyle şekersiz içse ne şeker uzatmayla ne de çay kaşıklarıyla uğraşmasak ne var.
o artistlik değildir, şişkoluktur, siz yanlış anlamissinizdir.
Şekersiz çay mı içilir yahu. Ben çayı bırakırım. O acı tat çekilir gibi değil.
kalkıp da tatlının yanında şekersiz çay içiyorsa o artistlik olmaz
ama normal şekersiz içiyorsa ki onda da koyu demli bir çay içiyorsa evet onda artistlik olabilir içilir gibi değil ama ben ayılmak için kahve değil de çay istiyorum okkalısından diyorsanız da o zaman bu çay içilir.*
artistlik değildir o!
şekerli çaydan bildiğin iğrenirler bu bünyeler.
Çayı yudumladıktan sonra fatih terim artisliği yapıyor sanılmasıdır.

(bkz: http://galeri.uludagsozlu...kişilerdeki-artistlikler/)
Birde açık içer bunlar. Ulan sıcak su iç o zaman.
Bi sade kahve içendeki havayla karşılaştırılamaz.
şu an ilk çayımı şekerli içtim sonra ealffele yedim aşırı şekerden dolayı şimdiki çayımı şekersiz içiyorum, bir havalardayım sormayın.
şekersiz çay içmenin neresi artistlik başka yer mi kalmadı artistlik yapacak ilahi.
şeker hastası felan mısın sorusunu beraberinde getirir.
genelde kilolu oldukları için boş artistliklerdir,sadece çaya şeker atmamakla olmauyo bu işler,anlayamadılar.
Bir süre sonra alışınca şekersiz çay bile tatlı geliyo aaaabi diyip kafasını duvarlara vurup kıvılcım çıkarılası arkadaş itemi.
80 kilo 4 öğün yemek yiyen kızdır. iskenderin yanına light kola söyler bu amcık tipler.
Çayın tadını almak istediklerini söylerler. Ulan şekersiz çayın tadı mı olur işte bi türlü anlatamazsın.
Doğal ya da organik yaşam elbette güzel. Sağlıklı bir ömür için herşeyin özü, sek'i gerekli tabi. Ama bahsi geçen şey 'çay'. Demlisinide küp şekerde 7, tatlı kaşıkla 3 adet koyarım. Ben şekerli çay seviyorum. çay, sevmiyorum.
(bkz: fakirlikten çay içememek/#26194574)
güncel Önemli Başlıklar