bugün

Artık son düzlüğe girdiğimiz gerçeğidir.
Şaka maka hâlâ seçim sonucunu kestiremiyorum. O yüzden biraz heyecanlı bir bekleyiş olacak. Umarım hayalkırıklığı olmaz.
harbiden ya.. 3 hafta sonra bugün ne halde olacağız acaba?
Balkon mu talk on mu olacak, göreceğiz.
recep de kazansa kemal de kazansa ülkede ( olumlu olarak ) bir şeyi değiştirmeyecek seçimdir. hele bir de yolsuzlar hırsızlar kazansın diye işin içerisine allahı karıştıranları görünce insanın iyice midesi bulanıyor..

hemen gelsin geçsin kim kazanıyorsa kazansın millet işine gücüne dönsün tekrar. daha 2.5 ay önce çok büyük 2 felaket yaşadık bu seçim yüzünden insanlar bu felaketleri bile unuttu neredeyse. recep mi kazanacak kemal mi ? kim kazanacaksa kazansın kendi insanımızdan soğuyoruz süre uzadıkça. iki ittifakta yanlarına almış birer terör yandaşı parti utanmadan sıkılmadan o ona diyor teröristler ile işbirliği yapıyor o ona diyor teröristler ile işbirliği yapıyor. seçmen kitleleri de aynı benim teröristim masum seninkisi pis diye sidik yarıştırıp duruyorlar. bunlardan mı ülkeye fayda gelecek amk al birisini vur ötekisine..
zaman durdu sanki, hiç geçmiyor. her gün ayrı bir gündemle geçiyor. kazasız belasız atlatsaydık şu son düzlüğü de artık.
Kim gelirse gelsin ülkemize hayırıda beraberinde getirsin, unutmasınlar depremzedelerimizi, onlara kol kanat olsunlar yeniden kursunlar şehirlerimizi, benim yeni iktidardan beklentim bu yönde, deprem bölgelerimiz siyasi show arenasına dönmesin, gerçekten yeni gelecek iktidar bu bölgeleri yeniden küllerinden doğursun inşallah, bu işin chp' si AKP 'si şusu busu yok arkadaşlar yaralarımız artık sarılmalıdır, kılıçdaroğlu' nunda bu iş üzerinde duracağını düşünüyorum, çünkü herşey den önce iyi bir insan olduğu bariz belli, eğer iktidara gelme gibi bir şansı olursa bu adamda' da deprem bölgelerinde oluşan ruhsal, manevi, maddi yaraları sarabilecek iyi niyeti görebiliyorum, onun için kim gelirse gelsin ilk yönelimi depremzedeler olsun.
--spoiler--
harbiden ya.. 3 hafta sonra bugün ne halde olacağız acaba?
--spoiler--

bu enkazın kalması yıllar sürer.
belki de daha kötüsü olur.
verdiğimiz oylar sadece enkazdan bir taş alıp başka yere atmak.
ben diyorum ki ne zaman vatandaş kendi ülkesinde tatile gider 1 kilo eti kıvranmadan rahatlıkla alır antep fıstığı alıp yer düzen tamam derim.
ben düz adamım.