bugün

gerçekten hayret verici bir durumdur. istifa gündemi oluşup o saraya çağrılıp istifa etmeyen tek kişi olarak tarihe geçmiştir melih gökçek. ya aralarında bir anlaşma yaptılar yada gerçekten "parti içi güc" olarak melih gökçek reisten büyük.
Sadece melihi değil.
Sanırım çoğunu gönderemiyecek.
Maalesef Metal yorgunluğu elde patladı.
Galiba ikisinde elinde güçlü belgeler var ve bunlardan korktuları için şu an bir hamle yapamıyorlar.
gökçekin taşşaklı olduğunu gördük.
Adam artık ne biliyorsa hesap edin yani.
boş yere gökçek'in ankara'nın en büyük mafya babası olduğu söylenmiyormuş demek ki. ben de inanmazdım. adam taşaklarını savura savura geziyor, ilginç.
bu adam zamanında abdüllatif şener i bülent arınç ı hatta abdullah gül ü yedi ama gökcek ve edip ugur a gücü yetmedi
bosuna dememisler it iti ısırmazmıs diye.
Milyonların umudu gökçek reyiz!

Ölüdem diriden umudu kestiniz, gözü i. Melih'e mi diktiniz tayyipi göndersin diye?

Rezalettir.

Ülke ve parti başkanı olan zat, "milli irade"yle seçilmiş birini görevden almak istiyor, ama o kişinin her nasıl bir yaptırım gücü varsa, partisinin allah yerine koyduğu adama resti çekiyor?

Ibret almasını bilenlere, çok dersler var bunda.
siyaset, zamanlama sanatıdır da aynı zamanda.
Dediydim ben gökçek ankarayı yakar yine de istifa etmez çıktı işte.
Turgut Özal gibi fetbazın tezgahından geçmiş rahle-i tedrisatından geçmiş gökçek'e rte nin diş geçirememesi bana gayet anlaşılır geliyor.
beklenen gelişmedir. dün veya evvelsi gün yazmıştım gene buraya gündem değiştirmede algı oyunlarında a.k p nin eline dünyadaki hiçbir siyasi oluşum su dökemez. melih gökçek gönderilemez sadece suni gündem oluşturmak için ortaya attılar. adamın adı çok sık medyada geçtiğinden insanların ilgisini çektiler. günlerdir ne doğuda şehit olan askerlerimiz ne mtv ne diğer zamlar konuşuluyor varsa yoksa gökçek ne olacak. sanki ülkenin tüm derdi buydu..

bu gökçek mansur yavaş ile çekiştiği seçimden ( aslında çekişme yoktu trafo kediler bilmem neler ile kazandı herkes biliyor ) önce aday gösterilmeyecekti a.k p tarafından. sonra ne oldu malum şahıs ile konuştu hatta açıktan bazı imalarda bulundu ( artık elinde ne varsa bunlar ile alakalı ) ve seçimde tekrardan partinin adayı oldu. aradan geçen sürede elindeki şeyler ele geçirilmiş olamaz sanırım dolayısı ile bunun belediye başkanlığından istifa ettirilmesi neredeyse imkansız. hem daha oğlu geliyor arkadan ankaralılar bir 25 yılda oğlunu taşırlar sırtlarında oy vere vere. ankaraya gidiyorum insanlarla esnaf ile konuşuyorum herkes lanet ediyor duruma. normal seçimlerde de aynısı kimse memnun değil kimse oy vermiyor peki bu adamlar yüzde 40-45 oyu kimden alıyor lan..
Melih gökçek çıkarıp masaya vurunca erdoğan korkup geri adım atmak zorunda kalmış.
Aklın, havsalanın alamayacağı neler, ne pazarlıklar, ne tehditler dönüyordur kimbilir dedirtir.
Siyaset garip ve masum olmayan bir iştir.
Herkes birbirinin açığını bilir ve sıkıştığı anda bunu kullanmakta hiçbir sakınca görmez.
Her iki tarafı da tedirgin eden süreçtir.
Du bakalım, nolcak!
her şeyin bir zamanı var. erdoğan da bunu bana göre bir sürece yayıyor. 2019 seçimlerine kadar milletin taleplerine cevap vermediği takdirde hezimet yaşayacağının hesabını doğru bir şekilde yapmış.
Gokcekte TASAK yok, DOSYA var.

RTE ve ailesi hakkinda tum yapilan usulsuzluk ve yolsuzluklara ait resim, goruntu, belge var.
Ayrica secimler de donen dolaplarin nasil olacagina dair ses kayitlari.

Simdi CHP ciksa elimde goruntu var dese kimse inanmaz ve montaj der.

Ama AKEPE icinden biri cikipta elimde goruntu ve ses var dedigi an herkes inanir.

Olay tasak meselesi degil, dosya meselesi.