bugün

bunu 100 kere izlesem ki, 80 kere izlemişimdir.. doymam..
şuan izlediğim müthiş kemal sunal filmi yönetmende mukemmel yazmış yoksa film boka sarardı 10 numara 5 yıldız seneryo ve oyunculuk.
(bkz: güldürmeyen kemal sunal filmleri)
kanal 7'nin vermesi ilginçmiş.
dustin hoffman'ın başrolünde oynadığı tootsie filminden esinlenilmişse de bu filmle pek alakası yoktur.
Çoğu şeyimiz her zaman taklit olagelmiştir. Acaba kökenleri göçebe bir toplum olmamız mı bunun sebebi? Her rastladığımız kültürü devşirmek gibi?

AKP öncesi de sonrası da bu durum böyleydi. Bizim halk niye böyle hiç anlam veremedim. Hele sanatsal ürünlerde buna hiç katlanamıyorum; saygım o kadar azalıyor ki.

Bu Kemal Sunal filmi de Dustin Hoffman'ın Tootsie'sinin araklamasıydı:

http://www.imdb.com/title/tt0084805/
kemal sunal ın güldürü eşliğinde iptidai bir adete dikkat çektiği filmidir. (bkz: kan davası)
güldürmeyen kemal sunal filmi. evet.
güldürmeyen kemal sunal filmi. evet.
kemal sunal ın kadın kılığında miss piggy ye benzediği güzel film. (bkz: miss piggy)
kartal tibet tin senaristi yapimcisi ve oyuncusu olduğu ondan beklenmiyicek komedi filmi.
filmde kartal tibet le şabaniyenin birbirine koşarak sarılmaları esnasında kartal tibet in çok yaşlandığı gözükmektedir.
Bir çok sözlük kızından güzel.
An itibari ile kanal 7 de yayınlanmaktadır. Kemal sunal kadınlardan bile daha kibar ve güzel olmuş.
An itibariyle kanal7 de yanınlanan film.
Vanda düğünleri güzel olan mahalle.
Kanal 7'de ilk defa izlediğim ve gülmekten gözümden yaş getirmiş film. Kemal Sunal'ı çok çok komik bulmuyorum ama resmen bu filmde döktürmüş adam. Günümüzde ergenlerin diline pelesenk olmuş bi yığın esprinin de kökeni bu film galiba.
An itibarı ile kanal 7 ekranlarındadır.
an itibariyle kanal 7'de başlamıştır. mısırlarınızı cipslerinizi alıp izleyin.
kemal sunal'ın açık ara en başarısız filmidir.
an itibariyle kanal 7 de izlediğim film.
an itibariyle kanal 7 de yayınlanan film.
Kan davasından kaçıp, sonunda kadın giysileriyle şarkıcı olarak sahneye çıkınca çıkan şabanın güldürüsünü konu alan, 1984 yapımı bir kemal sunal filmi.
kan davalarina alttan alta gonderme yapan kemal sunal filmidir.

su sozleri cok etkilemistir.

--spoiler--

VARSIN ÖLÜM SENDEN GELSiN GÜLÜM BiZ ONU ŞERBET DiYE iÇERiZ.

--spoiler--
an itibarı ile tnt'de yayınlanan filmdir.
an itibarı ile tnt'de yayınlanan filmdir.