bugün

"52 yaşındayım ve bakireyim" sözüyle türkiye'de olay yaratan kutsal bakire. kadından sorumlu eski bakan.
sanırım belediye başkanlığı zamanında görevi için nişanlısını terk eden politikacıdır. bir dönem kadın ve ailenden sorumlu devlet bakanıyken hülya avşarın küçük iboyu kucağına almasına set çıktığı için eleştiri yağmuruna tutulmuştu oysa ki haklıydı. dürüst çalışkan kadın.
zamanında levent kırca kendisi için deliksiz süzgeç demişti ve olacak o kadar yayından kaldırılmıştı. hatta bunun üzerine levent kırca ölüm orucu filan tutmuştu.
"zamanı gelmiş" eski siyasetci, birde chp eskisi, pardon eski chp li.
torpilleri yüzünden, bir sürü yetenekli öğrencinin izmir buca güzel sanatlar lisesi sınavından elenmesine sebep olan ücube.
adına güzel sanatlar lisesi bulunan kadın. ve söylendiği gibi torpillerin döndüğü apaçık öğretmenleri tarafından söylenmektedir.. ha yetenekli olup da kazananları kuru kuru almıyorlar elbette. şunu hatırlıyorum;
resim atölyesindeyiz, resim bölümünü tanıtan bir kişi;

"350 liralık bir kursumuz var, bu kursa gelen öğrencilerin kazanması daha kolay oluyor..."

not: sınava girmedim.

edit: tenefüs zili sesini duymak istemediğim okul. yıllar geçti, bende hala aynı etkisi var. tahammül edemiyorum 1, çok kıskanıyorum 2, çok fazla kıskanıyorum lan. bu da 3.
nurettin veren geçmişte fethullah gülen'in isteğiyle tansu çiller tarafından bakan yapıldığını iddia etmiştir.
72 yaşında vefat etmiş.

http://www.hurriyet.com.t...1285767&utm_term=post