bugün

Siktir etmek lazımdır bunu ısrarla. Acil bir şey varsa sms at göt.
gel beni öldür diyen kişi açmıyorsam vardır sebebi kardeşim at msj ben sna geri dönerim.
aradağı şeyi bulamamış insandır aradığı nesne çok gerekli olabilir birde bunun ard arda 10 kere telefon görüşmesi yapan insanları var onlarda ilk görüşmeden sonra muhtemelen 9 kez söyleyeceği şeyi unutup tekrar telefon görüşmesi yapma gereği duymuş olabilir ha birde 10 kez ard arda cevapsız çağrı atan insanlar var ama sanırım bu son ikisi başlık ile alakasız.

(bkz: başlık açarken dikkat edilmesi gerekenler)
(bkz: faq)
arama cuma namazı saatine denk geldiyse, kişiyi hayır işlemek için gittiği camiden, günahkar çıkarabilir.
telefonu kafasın da kırmak gerekir.
o insan genelde annedir, babadır, candır. vurduğu yerde gül , ettiği sitemde öğüt biter. sonra dilinde tüy biter. bıktırırsın küser eder neyse ki pes der öfke biter . kıramaz kıyamaz işte da..
ısrarla 10 kere sessize alacağım çağrıyı yapan insandır. iş inada binerse bin defa arasa da açmam.
demir bir çubuğun bir tarafı akkor hale getirilip soğuk tarafı götüne sokulasıca insandır *
Ya gercek manada ciddi bir mevzu vardir ya da arayan bos bir insan ve 10 kere ariyorsa bu kadar israrla isi dusmustur.
Şimdiye kadar hiç kimseye yapmadım ancak ona hep yapasım var.
Belkide benim gibi ulaşmak isteyipte ulaşmak için can atan biridir o insan.
Gerçi şimdiye kadar aramışta değilim.
On kere mesgule alan insandan daha sevimsiz değildir. Konuşacak birşeyleri olan insandır. O telefon iletisim sağlansın diye icat edildi. Süs yapıp boyuna takılsın diye değil.
Önemli bir işi yoksa küfürlüktür. Hele yıllardır aramayan birinin gece vakti defalarca araması insanı sinir eder.
Konuşmaya ihtiyacı olan müptezel,hadsiz insandır.ağaca bağlayıp ağzımızda sigara kafada sekiz köşe şapka,beyaz gömlek dirseğe kadar kıvrılmış bir şekilde ve tam bir anadolu otantiğnde vur ha vur.bu tavrının ne denli yanlış olduğu anlatılmalıdır.
Sabah sinirini illa benden çıkar diyen insanı irite eden insan. Ulan pezevenk açmıyorsak açmıyoruz sabah sabah bu neyin ısrarı.

Böylelerin ağzına yemin ediyorum gidin kürek sokun. Neyse günaydın sakinim.
2 veya en fazla 3 defadan sonrası tacizdir. Yapmamak lazım. Ayrıca kendinizi kötü hissedersiniz.
hele hele halı saha maçına geç kalan bir eleman sözkonusuysa, o telefonu kullanamamsını sağlayana kadar ararım.
tanıdık bir numaraysa çok önemli bir mesajı olmadığından nasıl emin olabilirsiniz diye sorulur.
görgü kurallarından bihaber olan insanoğlu eylemi. senin 10 kere aramana bir sebep varsa, onun da 10 kere açmamak için bir sebebi vardır hiç düşündün mü?