bugün

Biz de kürt ırkçılığı yapanı batıya davet ediyoruz

Evet nerede 1 kişiye 15 kişi dalan yiğitler(!)
Bizim askerlerimiz doğuda kardeş zaten, asıl biz sizi batıya bekliyoruz gelsenize buralar çok güzel, girince alışırsınız.
Van doğumluyum kardeş, ilkokulu da Erzurum'da okudum. Her yaz elazığ'a giderim. Varsa bi sıkıntı Sivas'ın ötesine geç öyle konuşalım.
geçen nisan'da dönmeden önceki 1 yılımın 7 ayı zaten elazığ'da geçti. şahsen sapına kadar doğuluyum. şahsen ırkçıyım. hadi ananı da al git şimdi.
hepimizi ağırlayacak imkanı olmayan bir yazar daveti.

bu topraklarda doğmuş, ırkı, dini, mezhebi ne olursa olsun bu ülkenin vatandaşı kabul etmiş biri olarak;

marksist bir ideoloji ile beyni yıkanan, ve fakat emperyal güçlerin köpeği olan hewalcikler, kimi nereye davet ettiğine dikkat etsin. 'where was us airforce' diye ağlarsınız.

kıbrıs harekatı döneminde cuma namazı çıkışı kıbrıs'a yürüyerek gitmeye çalışan dedelerimizi dinledi bu kulaklar.

apo hewalden gelsin: benim annem de türk, işbirliği yapmaya hazırım.

not: dostane bir davet ise şayet, ekibi hazırlayın halay çekelim. sıra gecesinde eğlenelim.
Zaten doğudayım. Seni davet ediyorum. Yiyosa gel.
Emin ol ufaklık ben de kendimi orda görmek istiyorum. doğuda bir devlet işi nasıl kilitlenir nasıl hizmet almak için sike sike türkçe konuşulur öğretmeyi çok isterim.
doguda ırkcılıgın allahı var, ortaokul cocukları batıdan geldik, türküz diye 2 kelime etmedi amk zamanında.
Bir etekli beyanı.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış)