bugün

100 kişiyle 150 defa birlikte olmak mı, 3 kişi ile 500 den fazla birlikte olmak mı sorusunu aklıma getiren durumdur. hangisi daha evlenilir düzeydedir?
(bkz: 100 kişinin üstünden geçen erkekle evlenmek)
kabeyi tavaf ederken düşmüş, üstünden 100 kişi geçmiştir belki. evlenirim ben onunla.
Erkek de 100 kişinin üstünden geçtiyse sıkıntı yaratmayan ve hatta müstehak olan, kendini evleneceği ve tek olacak kişiye saklamışsa yazık olacak durumdur.
"101. ol ne evleneceksin?"
"faraşla evlensen daha iyi"

Gibi yorum yazan arkadaşların olduğu memlekette eğer etrafı çok dinleyen biriyseniz dangalaksınız ! Evet evet safsınız. Hayatında aşkı hiç yaşamamış evlenmeyi yalnızca am görmek* zanneden bu iğrenç mahluklar etrafınızdayken siz bir kadına aşık olmuşsanız ve o kadın geçmişinde bazı kişilerle birlikte olduysa siz bu memlekette salaksınız ! Adam akıllı büyüğü olan insanlardan dinleyen olmuştur. Eskiden insanlar genelevden kadın çıkartır ve bunu delikanlıca söylermiş. Şimdi ise masum bir kadını üzmek onunla oynamak normal birşeymiş hatta ve hatta delikanlılıkmış gibi gözüküyor günümüzde.

Anlamadığım diğer bir nokta size ne yahu ? 100 kişi olmuş 10 kişi olmuş size ne ?

Tanım : 100 aşk yaşaması zordur bir insanın çeşitli bunalımlardan dolayı ilgi beklemiş ve evet belkide o adamdan o adama gitmiştir. ama tamamen değiştiyse ,pişmansa ve kişiliği tamamen oturduysa geçmişine rağmen sevilebilecek,evlenilebilecek kadındır.
nolmuş yaw. izdihammı çıkmış.
millet ya godoşlukta gavatlıkta kariyer beklentisinde ya da burada ne var ki olamaz mı tadında yazılar yazıp belki öyle bir kız buluruz umudundalar. bu kadar da iyimserlik(?!) fazla dedirtecek cümleler..vs. bazen biraz geniş düşünen insanlar oluyor saygı duyuyorum, uzaktan tabi.. ama buradaki yazıları okuyunca Allah belasını versin yeni neslin demekten başka da bir şey kalmamış gibi sözlük?
asfalt sikmekle eşdeğer bir eylemdir.
inşallah hergün boynuzlanirsin dedirtendir.

hadi gelsin eksi repler azgin erkek yazarlar tarafindan.
kusura bakmayin ama öyle.
iyi aile kizlarinin, dinine bagli olanlarin, suyumu çıktida gidip afedersin ama bi kaşarla evleniyorsun?
mutlaka namuslu, kafa dengi, güzel bir kiz bulunur.

ha naumstan kastim bekaret veya bacak arasındaki zar parçası değildir!
bi kiz elbette bazen cok asik olup bi kac sevgilisiyle birlikte olabilir..bu cok normal.

ama fahiselere hic bir sekilde anlayis gosteremiyeceğim.
annesinin yolundan gitmiş bir ailenin isteyebileceği gelin modeli.
üzerinden 100 kişinin geçtiği köprünün altında namusuyla çalışan stand görevlisi kızdır. evlenilebilir sakınca yok.

(bkz: iyi düşünün amk)
üstünden geçen 101. kişi olmaktır.
sözkonusu kızın hedefi bir noktadan sonra artık; hayayatında hiç bir kızla çıkmamış saf ötesi saf temiz bir çocuğu kandırmaktır, lakin bu 100 kişi ile yaşadıklaırnın artık bir sonunun gelmeyeceğini fark etmişşe bu kız baş vurulacak son çaredir. bu güne dek hiç yüzüm gülmedi hayatım boyunca senin gibi iyi kalpli bir çocuk ilk defa görüyorum gibi klişelerse bu saf için fazlası ile yeterde artar. kahramanımız sefil bilo ise bu masum görünüşlü melek yüzlü şeytana çoktan kapılarını açıp inanmıştır bile.