bugün

üstünden 100 kişi geçmiş evlenmemiş, sen niye evleniyorsun ki? 101 ol. rahat ve mutlu ol. yak bi sigara şimdi.
100 kişinin üstünden geçen bir dangalak erkeğe nasip olacak durumdur.

ısrarla tekrar ediyorum ki... siz çok mu temizsiniz de kızlara laf ediyorsunuz?
ellenmemiş değil bellenmemiş eşin bile zor bulunduğu günümüzde her erkeğin başına gelebilecek durumdur. yine de erkek "tecrübeli eş aranıyor" ilanı verdirerek kendini avutabilir
(bkz: yapay kızlık zarı)
bakireliğin bacak arasında aramayan insanlar için bile kabul edilemez bir durumdur. düşünsene arkadaş 100 kişi abooooo
100 kişi ile birlikte olmak ciddi bir sayıdır azımsanacak bir sayı değildir. dolayısyla kızın psikolojik durumu "sevgilimle rahatlıkla birlikte olabilirim hatta sevgili olmaya bile gerek yok birlikte olmak için" mantığıyla olması muhtemeldir.
ama asıl soru şu: erkek bunun farkında değil mi yada farkına varamaz mı? farkına varabiliyorsa evlilik için (bir süreç gerektiriyor) sorun etmiyor mu ve sorun etmiyorsa, zaten hiç kimseye bir laf söylemek düşmeyecektir. belli ki birbirlerine aşıktırlar.

bir de şu var 3 kişi yada 5 kişi yada 10 kişi ile birlikte olan kız ile 100 kişi ile birlikte olan kız kategorilerinin evlilik puanlaması nasıl oluyor merak ettim. hangisiyle evlenilir, yada sayı kaç oluncaya kadar evlenilebilir?

kız ile erkek birlikte olurken replik şu mu:

e: aşkım harikasın, ne muhteşen bir an içerisindeyiz.
k: evet aşkım, seni seviyorum. hadi daha da canımı acıt.
e: aşkım sana bir sorum olacak lütfen doğruyu söyle
k: hadi sor bebeğim. daha da canımı acıtarak.
e: evet bebeğim çok iyisin. peki benden önce kaç kişi ile birlikte oldun?
k: neden soruyorsun bunu bebeğim şuan, tam içimdesin ve şuan sana aitken.
e: merak ettim bebeğim.
k: total da 11 ama bunların 3 ü ile sadece seviştim, 1 i ile de oral yaptım.
e: ohhh neyse sevindim 100 de olabilirdi bu rakam. o zaman benimle evlenir misin? (ve boşalma anı).
böyle bir durumla karşılaşmamak için (bkz: hz muhammedin çocuk sevgisi) örnek alınmalıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=qJS2tVQBhI0 video da bu sevgi anlatılmış ve örnekleri gösterilmiştir.
Erkeğin altından bir o kadar geçen olmuşsa problem yok.Üstünden 100 kişinin geçtiği kızla evlenmekle, kendisi gibi olanı bulmuştur. Namus kelimesini ağzına almasın. Namus aramasın.
yeni kocayla birlikte her dışarı çıkıldığında bu 100 kişiden biriyle mutlaka karşılaşılır. adama yazıktır.
mezhebi geniş birinin işidir.
gereksiz bir muhabbettir. laf olsun torba dolsun mahiyetinde, erkekler arasında tıkanan muhabbeti açan, yegane konulardan birinin en alt başlıklarından biridir.
üstünden 100 kişi geçmiş ama hala kız olduğuna göre vajinismus olma ihtimali olan bir kızla evlenenen ve başına doktor ve tedavi derdi de çıkacak olan erkeğin eylemidir.
poposundan 100 kişi geçipte haberimiz olmamasından iyidir.
Bir faraşla evlenmek daha hayırlı olurdu.
100 de devre 101 de biter.
bir e-5 değildir. *
tecrübe seven erkeklerin rahatsız olmayacağı durumdur.
evlenecek şahsında zamanında altından 100 kız geçtiyse sıkıntı yaratmayacak durumdur.
bu tecrübeli ablalar olmasa bizim bu götü kalkık türk erkeği tecrübeyi nasıl edineceklerdi ? merak ediyor insan tabi. yoksa su aygırı gibi çıkmazlardı banyodan. bu ego manyağı türk erkekleri.
+girsene mert çabuk ol artık.
-ne diyon lan sen ikinciye gidiyom ben.
+neee ama ben hiçbir şey hissetmedim ki.
-tır garajına bisiklet sokunca öyle olur tabi.
(bkz: 101 dalmaçyalı)
kerhaneden kadın çıkarmaya benzer.
uslanmış kızdır. başlk açıldığı tarihten bu yana 100 sayısı artmamıştır.
alternatifler oluşturulabilir ama kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek durumudur.
hiçbir kız 100 erkekle birlikte olduğunu dile getirmeyeceği için sorun etmeye gerek yoktur. ancak erkek 100 erkekle birlikte olduğunu gözüyle görür ya da bilirse düşünmek gerekir, öteki türlü kadınların iyi yalan söyleme özellikleri yüzünden hep sürümcemede kalacak olan konudur.