bugün

yetkili bir abiye benzemeyen yazar. o da bilmiyormuş ki *
forseykin - forsey-kun. Bir anime karakterini anımsattı bana.
Kitabını deliler gibi aradığım günleri anımsattı bana da.
anlamadım ama oyunla ilgili bir terim sanırım.
18 temmuz 2017 istanbul yağmuru.
(bkz: eski kasa bmw farı)
işine odaklanmayı seven bir yazar.
abd den buraya göçmenin alemi yok.
kumarın sonu.. (bkz: maca beyi)
görsel
Samanyolunda bir gezegen adini dusundurdu bana.
dodo007

ay o kadar tatlı birini anımsattı ki...

teyzemin bir komşusunun yiğeni vardı. doğuş'tu galiba adı. herkes dodo dediği için bende öyle derdim. james bond gibi güneş gözlüklerini takar pipetlerden kendine silah yapar onlarla tek başına oynar, çok eğlenirdi. film izler gibi onu izlerdim koltuğa oturup. elinde pipetten yapılmış silahı dışında her şey silik ona dair. ah bir de ananas, nar ve elma suyunu çok sevdiği aklımda. hepsini karıştırıp ''muniiiiiaaa! kokteyyyyyl yaptım sanaaaaa!!'' diye iki kocaman bardakla geliverirdi. çok hoşuma giderdi onun o çocuksu hali... teyzesi taşınınca bir daha göremedim onu. şimdi ne yapıyor acaba?
Bir tirrek sevdim uzaklarda: star trek; beyond the universe.
elindeki starbucks bardağını olimpiyat meşalesi gibi sallayan instagram fenomeni pelinsu.
Polifonik ossuruk- nokia.
Musa peygamber.

(bkz: moses)
Hafif kır saç, tiz ses.
ünlü ama çomar tarihçi.
ismet özel.
"trip ata ata adamın azına etmişler, o kadar etmişler ki nickini bile bunun sitemini ederek almış" düşüncesidir. * *
yakalanmışsın dostum, kafeslenmişsin özgür değilsin, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın.
bırak şimdi derdi tasayı oradan iki çay söyle.
platonik aşık.
"okuyarak kendime eziyet etmediğin nicklerden biri" düşüncesidir.
"demek benim kankalarımı kavonozlra koyan işsizler sizlerdiniz?!" düşüncesidir. buradan bir çıkayım soracağım size. ah bi çıkabilsem..
güncel Önemli Başlıklar