bugün

herzamanki gibi 3-5 kendini bilmez şiddet bağımlısı tkp li olay çıkarmış ve her zamanki gibi hakettikleri dayağı bulmuşlardır.
diz çökmek? zaten belli bir siyasi ideoloji (chp ,tkp... yani chp) önünde diz çökmüş bir takımın diz çökmemekten bahsetmesi ise bir hayli komiktir.

ayrıca başbakan ın "hadin bütün üniversiteliler önümde diz çöksün" gibi bir beyanatıda yoktur.

tkp liler kendi kurdukları matrix de kendi kendilerine devrimcilik oynamaktadırlar.
karışmayınız... yazık onlarda insan.
insanlara yumurta atmayi, kufur etmeyi hatta yumruk atmayi kendilerinin demokratik hakki oldugunu sanan bir avuc az okumus cok bilmis kisilerin safsatasidir. ciddiye almaya gerek yoktur.
görüntülerini izlediğimde sinirden kafayı yediğim eylemin manifestosudur.

bağır çağır küfür ederek izledim sözlük. hem de anamın yanında. utandım sonra kendimden, annem de üzüldü; seni bu yaşına kadar ben dövmedim. seneye televizyonlardan mı izleyeceğiz seni diye. **
satılık öğrencilerin satılık sesidir. bazı kalemiyle beraber ruhunuda satmış alçaklarca çok sevilirler, bu doğaldır zaten. o alçaklara kim para yedirirse onun dediğini söylerler...

papucumda devrim yapabilirler o da ayağımı çıkardığım zaman...
yoksa tek ayağımın altındada kalabilirler.
destek verdiğimiz öğrencilerdir. zira bu öğrenciler, dış politikadan ekonomiye bütün konularda başbakan'dan daha donanımlı ve bilgi sahibidirler. başbakan'dan bir diğer fazlaları da ülkelerini gerçekten sevmeleri ve ABD, AB gibi güç odaklarının köpeği olmamasını istemeleridir.