bugün

gösterip vermez bunların çoğu içe dönük hatunları tavsiye ediyorum abiniz olarak. he bi de bunlarla takılıp dırdırını çeken erkekler vardır onları hiç anlamam.
bu tip kızlar hep ilginin kendi üzerinde olmasını severler onları tavlamak istiyorsanız iltifat etmeyin çok üzerlerine düşmeyin çantada keklik görmesin sizi ,ben aöfliyim tıpta okuyan bi hatun vardı süper tatlı hatun okuldaki tüm erkekler ona o bana asılıyordu birazda taktiksel davrancaksınız,ben o popüler kızları çok dibe vurdum onlar güzellikleriyle ön plana gelmeye çalışırlar siz zekasal taraftan saldırım kız hem zeki hem güzelsa kaçın ordan.
kozmetik ürünlerinin tutkunu, aşığı ve sapkınıdırlar. facebook ve reklamcılık üzerine derinlemesine bilgileri bulunur.
her yaştan, her bölümden, her türlü ilişki onların uzamanlık alanıdır. ülkemizin gelişmesine bir gram katkıları olmadığı gibi, binlerce türk genci'ni yoldan çıkarırlar.
(bkz: götünüzü sikeyim)
(bkz: yazıklar olsun)
(bkz: her kız birer eziktir)
popüler olmayan erkeklerce ''kaşar'' olarak nitelenirler.
popüler olan erkeklerce "maşraba" olarak nitelendirilir.
(bkz: popülerlik bir yarış değil savaştır)

ne gerek var bunlara??
nasıl bir egodur o sendeki de popüler olarak tatmin etmeye çalışıyorsun derler adama lan..

ha genelleme yapacak olursak : eziktir aslında. her sözde kahramanın ardında, övgüyü haketmemiş kızgın biri gizlidir.. **
birde bunun kişiliksiz olduğunu bile bile * dostluk kuran vardır, genelde bunlarda ortam yapmak, nasiplenmek isteyen daha da ezik tiplerdir.. aklıma "aslında dostluklar da kardanadam gibidir, eriyecekleri bile bile inşaa edilir" sözü geldi.. *
erkeğin popüleritesinin artması adına belli bir dönem çıkılması gereken hatun çeşidi. ama ardından hakkınızda yapılacak olan dedikodulara hazırlıklı olunması gereken haller.
boya küpüne batmış gibi dolaşan, kozmetik dışında genel kültürü olmayan, bunların yanında bir de insanları dış görünüşlerine göre yargılayan yaratıklardır. *
üniversitede popüler olmuşlarsa gidip tebrik edeceğim kızlardır zira böyle bir insan görmemişimdir okuduğum süre boyunca. belli bir bölümde popüler olan kızlardan bahsediliyorsa da bölümün güzel veya başka dikkat çekici bir yönü olan kızlardır ki okul dışında da aynı derecede bilinirler mutlaka.
üniversite dışından adamlarla takılırlar. popülariteleri de buradan gelmektedir.