bugün

Takdir ettiğim örnek öğrencidir.
birilerinin sürttüreceğinin ve okşayacağının farkında değildir.
bir gün yine niyet okuyorum ...
ben bu okulu uzatmadan tam zamanında bitireceğim mesajı verir.
benim bu. fakat o güne özel bir şey değil, genel giyim tarzım olduğu için yapmıştım. üçüncü şahıslara b.k yemek düşer bu konuda.
lisenin acısını bağıra bağıra çıkaran kızdır. dilerim ki ileriki zamandada başka acılardan dolayı bağırmaz.
piyasaya hızlı giren , fakat ileride kimsenin yüzüne bakmayacağı kızdır .
avlanma sezonunu acmış post-ergendir.
sorun mini etekte değil mini eteğe bakış açısındadır.
mp3 ünde çalan parça için:

(bkz: ey özgürlük)
hiçbir benzetme yapılmayacak sıradan bir kızdır. *
herhangi bir amacı olmayan sadece etek giyen kızdır. belli bir amaç taşımıyorsa giyerken (teşhir gibi) gayet normaldir.
muhtemelen üniversiteyle birlikte hayatının değişeceğini zanneden, ezilmişliğini mini etekle bastırmaya çalışan zavallı bir hanım kızımızdır.

sonbahar mevsiminde mini etek giydiğini de göz önüne alırsak... hmm, acayipmiş. ha 4 mevsim mini etekle dolaşıyorsa bilmem. bana ne. amaaan, ne giyerse giysin mna koyim, bana mı giyiyor sanki.

ps: üniversiteler liselerle aynı gün açılıyor, öyle hesapladım ben. yok efendim biz mart'ta başlıyoruz falan demeyin. üniversiteli detected. hehe.
ilk günden bahçedeki yerini belirlemek isteyen, ayaklı, yürüyen bir peynir türü.. *
ilk günle başlayan ilk haftayla devam eden evrimleşme sürecidir. bu mini etekli çömez hanımlar genelde yüz güzelliğinden mahrum olur ve yüzlerini boya badana ile sıvarlar.

edit: mini etekli üniversiteliler panikte.
ilk günden kampüste, fakültede, bölümde, sınıfta bi havam olsun diyen kişidir. diğer dişi kişilikleri, sahip olduklarını sergileyerek kıskandırmaya çalışır fakat nafile. sen de s*çıyosun diğerleri de. sonunda buluşucağınız yer bayan wc.**
Niye bu kadar geç,keşke lisenin son günü giyseydi demek istediğim kızdır.
okulların açılmasının sıcak bir dönme denk geldiğini düşünürsek eğer kısaca "şort giymeyen kız" olarak özetleyebiliriz.

edit: ayrıca kendisine "kaşar, motor" diyen herkes ağır otuzbircidir.
zihinsel engellidir.
Evden veya yurttan ben vermeye gidiyom mantığıyla çıkmış, mezun olana kadar vermeyi göze almış kızdır kendisi..
entry lerde kaşar olarak tasvir edilmiş.
etekten kaşara uzanan yolu da ancak küflü peynir beyinli andaval alabilirdi.
türk erkeğinin cinsellik konusunda bir öküzün beynine dahi sahip olamıyacağını bir erkek olarak itiraf ediyorum.
kızlar, allah size sabır versin.
belki de daha ilk günden, son gününün nasıl olacağını merka etmiştir.
aha bacak aha yürek deyip erkek milletini gaza getiren hededir.
buna bile başlık açan insanlar oldukça, ikinci veya sonraki günlerinde giyse de farklı bir şey yaşamayacak kızdır.
kalitesizdir.