bugün

Keyifli vakitler geçirecek kızdır. istediğimizle istediğimiz zaman aynı evde yaşarız, ileride de kocişkomuza bunun hesabını verecek değiliz, boş yapmayın.
güzel bir hayattır. eğlenceli geçer. özlendi.
eskiden bıcır bıcır olan yerleri artık lambır lumbur olmuştur.
sevgilisiyle yediği öğrenim kredisini kocişine ödetir.
Bakıyorum da Sevgiliniz yok diye başlık altında kudurmuşsunuz. Hayırlı işler.
ailesinin haberi olmayan kızdır.
her şeyi erken tüketen benim gibi bekar ölür.

hızlı giden atın boku çeyrek düşer.
yapıştır aslı gelinin çeyizi.

sorun bende sanırım.
KENDiNi bir şekilde bir masuma yamayacaktır.
ileride kendini çok namuslu sayan ve herkese orospu diyen bir amsalağa esnek zarlı diye yamanıp kocişkosunun Bi tanesi, bilmem kimin anası olacaktır.

Asla değişmez amk.
bir şeydir hatta bırak birazı bildiğin orospudur.
genelde sahil kesimi kızlarıdır..
universitede erkek arkadasiyla ayni evde yaşayan kızlar yok degil cidden vardir hatta sayilari az da degil
çoğu da erkek arkadaşı ile sex'e doymustur. birbirine doyuldugu icin, heyecan tüketildiği için beraber yaşayan sevgililerin sonu çoğunlukla ayrılıkla bitiyor.
kız daha sonra sakin bir hayati yaşıyor.
örtünenler bile vardir.
izmirli kızdır.
Maalesef ev işlerini üstüne sevgilisinin ödevlerini yapan örnekleri gördüm. Üniversiteden sonra ilişkileri devam etmez diye düşünüyorum, kız hayır kurumu olduğuyla kalır *
vurduruyordur...
reşit olduğu için kimsenin karışamayacağı kişidir.
Insanin en azgin zamanlari, iki tarafta uckurunu baglayamaz surekli carpisma olur.
leşlere dert olmuş kızdır. lol. kendi tanımımı yapayım: bir ev arkadaşı olan kızdır. ne güzeldir. tek başına maddi açıdan ev tutmak zor çoğu şehirde. evet efendim.
kesin bana düşer aq.
hayatının yanlışını yaptığını ilişkinin boku çıkınca anlayacak kızdır.
çabuk tüketen kızdır, sonradan anlayacaktır.
Cok basit. Turk degildir.
evlilik provası yapan kızdır. muhtemelen sonrasında pişman olacaktır. bilemeyiz tabi.
ilişkinin evlilikle sonlanmama ihtimali var mıdır, vardır. bu nedenle yanlış olan davranıştır. taraflardan birinin ilşki sonrası mağduriyet yaşamaması için ilişkinin resmi bir özellik kazanması gerekir. yaniiii aynı evde yaşamak için sevgili olmak yetmemeli bence, devlet ve insanların şahitliği ve kurallara riayet çok çok gerekli...
Her üniversitelinin bekledigi ama abazıgı yuzunden elde edemesigi normal bir durumdur. (bkz: vermeyen kız gok var alamayan erkek) edit:liseliyim a.k
Kasar degildir. Istedigi gibi yasamaya hakki olan kizdir. Sana kalmadi
Elalemin kizinin yaptigi. Öl sen.