bugün

lise yıllarında kimsenin dönüp bakmadığı standart bir hatunun makine mühendisliği kazanmasıyla gerçekleşen durumdur.
evrime inanma nedenlerinden biridir.

(bkz: Evrim Suresi 11 Ayet)
birini tanıyorum bu familyaya ait bir alt türdür kendisi; kızda bir burun vardı nefes alsa odadaki oksijen bitecek sanırdınız, sivilceli bir yüz, pörtlek gözler ve zap zayıf 165 civarı boy, 40 kilo...
şimdi ise;
o burun nasıl küçülmüş, o gözler nasıl yuvasına girmiş, o yüz nasıl porselen gibi olmuş ve arkadaşlar insanlar kilo alınca çok değişiyorlarmış yahu! subhanallah, subhanallah, subhanallah...
Makyaj ve daha şık, daha bakımlı olmayla olabilecek durumdur. Ha bide ergenken çirkin olup ergenlikten çıkınca at gibi olanlar var onlar ayrı.
Ben nereden bileyim 10 yıl önce yanımda oturan sümüklü kızın şimdi at gibi biri olacağını..
tiki arkadaş edinen kızdır.
bir sonraki yılın moda trendlerine laf sokar gibi giyinir.
Bakımlı olmayı öğrenen kızdır.
üniversiteye girmek için götü başı dağıtan, elinden kalem düşmeyen, makyajdan bihaber, özel günler dışında saçı her daim toplu, istisnalar hariç sevgilisi de olmayan arkadasları arasında; inek, kezban, hantal, su borusu şeklinde nitelendirilen kızımızın üniversiteyi kazanmasıyla rahata erip sınav boyunca yapamadığı şeyleri yapmasıyla güzelleşmesi.
kesin çakma sarışındır.
(bkz: seviştikçe güzelleşen kızlar)
seks kadını güzelleştirir derler. bilemedim şimdi.
Lisede yüzüne bakılmayan, evrim gecirmiş yaratik.
bizim fakülteye uğramamış olan kız türüdür.
Bi su çırpıştır yüzüne evladım. Rüyadır o.
Ortama alışmaya çalışan kızdır.
Yeni badana yapılmış duvar ile benzestirdigim kızdır.
mühendislik fakültesinde okuyan kızdır. net.
Kendine bakım yapmaya başlamıştır.