bugün

bir şirketin yaptığı ankete göre, en iyi siyasetçi %23 le kemal kılıçdaroğlu çıkmış. http://m.ensonhaber.com/haber.php?id=253147 kıyamet yaklaşıyor sanırım. edit: anketi yapan şirketin chp ile yakınlığı varmış.
üniversite gençlerinin dersle denemeyle alakası olamyan baba parası yiyen sığırlar olmasından kaynaklı durum.
üniversitelere dandik çoktan seçmeli bir sınavla adam alındığını gösterendir. bu eğitim devrimi yapılmalı artık.
anketin çapulçu öğrencilerle yapılma ihtimali çok büyüktür.
üniversitede kızlar teklif ediyormuş'un bir üst versiyonu.
ortaya yeni bir ses, yeni bir hedef, yeni bir umut çıkmadığı takdirde doğru söylemdir..

tayyip devri bitti artık,
bahçeli desen başından beri muhalefet için varolan bir partinin başında... ( eski bir ülkücü olarak konuşuyorum, bebe sanmayın sikerim.. ) mhp'nin varoluş sebebi milliyetin hakkını savunmaktır. bunu kimse unutmasın, milliyetçilik tek başına bir cumhuriyeti yönetemez.
üniversiteler ile halkın ne kadar kopuk olduğunu gösteren anket sonucudur.
üniversiteliler ile hayatında bir kitap okumamış insanın arasındaki farkı göstermez mi? dedirten anket sonucu-ymuş-.
üniversitelerde neden bilime ilerlemeye dair bir şey yok? Sorusunun cevabı olacak gerçeklik.

X üniversitesi bahar şenliği... Içki, dans vs vs.
(bkz: benim başörtülü bacılarıma zorla anket yaptırdılar)
anket odtüde klasik azınlık isyanları sırasında hazırlanmış olabilir.ilkokulda da ben 4 kişiyle anket yapmıştım ve Türkiyedeki kızların 4 te 3 ünün ismi elif çıkmıştı.
tayyip erdoğan olmasında kim olursa olsun diye üniversite halkının kemal kılıçdaroğluna yüklendiği anket. ikisini al çöpe at kapak olarak da devlet bahçeliyi ört.
yine sadece 3 bin kişinin katılımıyla 45 milyon seçmenin katılımını bir tutanların sevindiği anket sonucu. üstelik 3 bin 600 kişiden sadece +1000 kişinin oyu kılıçdaroğlu yönünde. 1000 kişi mi temsil ediyor tüm üniversiteleri?

--spoiler--
Üniversite öğrencileri arasında birinci parti ise CHP oldu. Araştırmada "Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusuna yanıt veren üniversite öğrencilerinin yüzde 33.7'si CHP'ye oy vereceğini ifade ederken yüzde 22.1'i ise AK Parti'den yana oy kullanacağını kaydetti. "Hiçbiri/kararsız" seçeneğini seçenlerin oranının yüzde 20.5 olduğu araştırmada CHP ve AK Parti'yi yüzde 13.2 ile MHP, yüzde 6.1 ile BDP ve yüzde 4.4 ile de "diğer" seçeneği takip etti.
--spoiler--

http://www.siyahgazete.co...-lider-tercihi-12789h.htm
üniversiteli adamın tek çare olarak 'istemeseler de' kılıçdaroğlunu seçebilmesidir. kılıçdaroğlu'nu istmeseler de tayyip değil.
kararsızların yüzdesi 20.5 olması dikkat çekicidir. kimse bu üç şarlatan partiye de oy atmak istemiyor. üç çeşit bok hangisine oy atarsınız efendim?
(bkz: okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır)
çapulcuların daha zeki olduğunun ispatıdır. ayrıca yüksek lisans yapanlar da daha çok ayyaş varmış.