bugün

ankara patlamasından sonra vicdansız olduğunu düşündüğüm partiden vazgeçip en azından insan hayatına değer veren ve üzüntüsünde samimi olduğuna inandığım sayın kılıçdaroğluna oyumu vereceğim.

bu ülkede insan hayatına halkına değer veren tek adamdır kılıçdaroğlu.

akp yi söylemeye gerek yok, mhp de aynı .ok...

insana insan olduğu için değer veren kemal abiye oy vermektir.

ülkücüyüm ama oyum kemal abiye.
(bkz: ışid üyesiyim oyum tkp ye)
Benimde aq.
Ama zaten chp' liyim.
bizde yedik.
(bkz: solcu zekası vs bok)
ülkücü taklidi yapan mal solcu .
oyum kemal'e koyum devlet'e dedi.

edit: ben duydum.
sanal ortamda ülkücü görünen eziğin açtığı başlık .. (bkz: bi bitmediniz amk)
Ülkücü adamın (adam kelimesi cinsiyet ayrımı içermemektedir. Adam olmak bir karakter meselesidir.) çizgisi bellidir. Döneklik yapmaz.

Dün ankara'da ölene de üzülür. Ülkücü demek kafatasçı ırkçı demek değildir. Bunun en basit örneği kürt ziya gökalp'in de bizlerden olmasıdır.

Evet, o kadar karalamaya rağmen dün ankara'da ölenlere üzülür. Çünkü ülkücü terörün her türlüsüne karşıdır.
Ancak ölülerden siyaset yapıp oy koparacak partilere de karşıdır. (bkz: 11 ekim 2015 selahattin demirtaş ın oy istemesi)

Ülkücü gidipte vatan hainleriyle aynı masaya oturup terörist başına itibar kazandıran,terörist başıyla ihanet süreci yürüten bir partiye oy vermez.

Ülkücü atatürk'ün çizgisinden çıkmış içinde terörist başının avukatının bulunduğu bir partiye de oy vermez.

Yani anlayacağınız gerçek bir ülkücüden akp/chp/hdp ye oy çıkmaz.

(#29766648)
iyi bir siyasetçi değil kılıçdaroğlu fakat iyi bir adam.

bu yüzden oyum kılıçdaroğluna.
Daha neler?
akp ye atandan iyidir. (bkz: ankara bb başkanı seçimi).
"Ülkücüyüm sanıyordum" demek daha doğru Ülkücü de döneklik ne biliyim böyle puşt gibi ibnem gibi bir şey ülkücüysen kardeşim yolun belli yoluna sahip çıkan parti belli... Olmaz yav olur mu hiç
izmit karla karışık yağmurlu.
1 kasıma kadar bu tür başlıklar çok çıkar. demek ki bu işte para var.

ama böylesi kirli parayı kazanacağıma aç kalırım daha iyi.
oy vericek başka adam kalmadığından dolayı aynı şekilde gerçekleştireceğim eylem.