bugün

Bakın bu entry i özellikle Ülkücülere ve ülkücülüğe karşı önyargılı olanlar için yazıyorum. Kardeşlerim öncelikle bu başlığı okur okumaz bile aklınızda paltolu onarlı gruplar halinde gezen bir elinde tesbih bir elinde bıçaklı adamlar gelecek. Niye mi çünkü ailenizin size aşıladığı veya çevrenizdekilerin size aşıladığı profil bu ama cidden tüm ülkücüler böyle değil vardır tabi ki içinde çürükler ama bu hepsini yargılama hakkını tanımaz size. Ben bir ülkücüyüm ve bununla gurur duyuyorum. Çünkü ideolojimin farkındayım. Ülkücülük hedefi olan demektir. Bizim hedefimiz de tüm Türklerin derdine derman olabilmektir haklarını savunabilmek eksiklerini gidermektir. Ben bu hedefin farkındayım ve bunun için okuyorum en iyisi için vatana millete hayırlı olabilmek için ülkücülerin hakkındaki bu önyargıları kaldırabilmek için. Ne paltom var ne tesbihim ne bıçağım. Yalnızca kalemim var. Bir b diğer konuda birçok kişi faşist yakıştırmasını yapıyor asıl ülkücülerin savunduğu görüş türküyle kürdüyle lazıyla çerkeziyle ermenisiyle tek yumruk tek millet olabilmektir. Bu da ne faşizme ne de ırkçılığa girmez.

Ya bunu bile eksilemişsiniz ya helal olsun size bu metinde ne zorunuza gidebildi?
aslında düşüncesinde emperyalizme, komünizme, siyonizme bile karşıdır ama tipler sadece adam toplayıp kişi dövmeye çalışıyorlar o kadar.

ha düşüncede de bir şey yok, karşılar ama karşılar sadece.

ayrıca ülkücülük milliyetçilik değil ümmetçiliktir, sizi keklemişler.
ümmetçiliktir, türkçülükle uzaktan yakından alakası yoktur.

ülkücülük: islamı türk hakimiyeti altında korumak, güçlendirmek ve yaymaktır.

bir nevi arapla aynı düşü görüp kendini türk sanmaktır.
Beyinleri zeytin tanesi kadar olan Bozkurt sürüsü.
Devler Bahçeli yüzünden ayaklar altına alınmış ideolojik düşüncedir. Ah ulan ah!!!
faşist olmasalar delikanlı adamlar aslında.
türk milletini en ileri, en medeni, en kuvvetli bir varlık haline getirme idealidir.
Evet bazilari gunumuzde ırkçılık yaparak ülkücü olduğunu zannediyo.
Bir avuç kurtçuk sürüsünden oluşan top'luluk.
Çoğu nato kafa nato mermer beyinlidir ve gelişime tamamiyle kapalıdır.
"kurdun arkasından it sürüsü havlamıyorsa o kurt kurt değildir" harbidende arkalarından it köpek havlayıp duruyor.
soyu tıniyeti cibilliyeti bozuk olanların olamayacağı vatan için herşeyden vazgeçmeye razı yiğitlerin yüreğinde taşıdığı değerler manzumesine ülkü bu yolda yapılan her türlü faaliyete ülkücülük denir, tekrar ediyorum soyu sopu cibilliyeti bozuk olan yunan ve ermeni dölleri bu dava karşısında sadece havlar.
ülkücüler, türkçülerin henüz evrilmemiş, gelişmemiş halidir. pokemon değil ki bunlar geliştiresin aq.
Pervasız şerefsizler tarafından özellikle ''AKP'' tarafından bitirilmek istenen kutlu davadır.

Her türlü provokatif eylemde medyaya çıkarılmaktadır. Bir Ülkü Ocaklı olarak söylüyorum ki gerçek ülkücüler Askere sahip çıktı ve içi acıyarak evinde oturdu.

Bu şerefsizlere kanmayınız. Bunlar AKP'li ÜLKÜCÜYÜM diyen asalaklardır.
amerikancı sistemin devamı için ihtiyaç duyulan it-kopuk kuvvetini sağlayan hareket. ideolojik olarak akp'den farksızdır.
kendimi türkçü olarak görüyorum. kesinlikle ülkücü değilim. ancak 4 yıl boyunca üniversitede sırtımı dayadım bu çocuklara.
ülkücünün hakkı ödenemez. ülkücüler bu ülkenin sigortasıdır.
7-18 yaş arası liseli ergenlerin oluşturduğu topluluk.
Not anne babaları akp oy atar.
Mevzu derin.
toplu capon ******* dövme sanatı.
dünyanın en boş siyasi konumlanışı.
Ülkü belirlenmiş belli başlı amaç ve hedeflerdir.

Ülkücülük,bu amaç ve hedefler doğrultusunda ilerlemek,gerekli olan şeyleri gereği gibi yapmaktır.

Ülkemizde ülkücülük belirli kesimin tekeli gibiymiş gibi gösterilmek istenmekte ve bir çok kişi tarafından öyle sanılmaktadır.

Ülkemizdeki ülkücüler ne kadar ülkücüdür o tartışılır bir mevzudur.
Herkes bana ülkücü yok efendim islamcı falan demiş lakin ben ne ülkücüyüm ne de islamcı. Ben türkmen oğlu türkmen bir türkçüyüm. Sağcı falan da değilim he. Biz osman pamukoğlu reisin izinden giden Anadolu kartallarıyız. Atatürk milliyetçiliğini örnek alırız. Atatürk'ü sevdiğimiz kadar Osman Gazi'yi fatih Sultan Mehmet Han'ı da severiz biz Türk oğlu türk ve müslümanız. ideolojimiz üçüncü yoldur. Bu yolda kimseye saygısızlık yapmayız. Çünkü ideolojimiz bunu gerektirir.
görsel
içinde bulunduğum bulunmaktan gurur duyduğum vefakar ideoloji. En güzel ırkına sahip olduğunu bilme durumu. Günümüz kekolarının mensup olduğu değilde asıl olan Başbuğ Türkeşimin ideolojisi. Türklük Türkçülük. Kadınına Asena erkeğine Bozkurt denir. Kardeşe Andam denir. Türkiye'de bulunan en doğru siyasi görüştür.
ülkücülük ayrı bişey ama Türkçülük kesinlikle iyi birseydir.
milliyetçilik değil ümmetçiliktir. ülkücülüğün aslında türklükle ilgisi yoktur, ülkücülük, islamı türk hakimiyetine almak, onu korumak ve yaymaktır.

bir nevi arapla aynı düşü kurup türk olduğunu sanmaktır.
Türklük gurur ve şuurunu, islam ahlak ve faziletini yaşamak ve yaşatmaktır.

Ancak şu anda baktığımızda bir çok Ülkücü eskisi gibi değil. Sağlam bir toparlanma gerekiyor.