entry'ler (130)

berkin elvan

bugün bu orospu çocuğunun yüzünden 2 kişi şehit olmuştur.

ekleme: i mean dün

el bab ta bozkurt yapan asker

artık bozkurt yapanlar tayyipçi olduğundan herhangi bir gözaltı yapılmayacak askerdir. tabi bu bir genelleme değil. akp'liler kim bozkurt kim.

ellerini çekip benden

annemle en sevdiğimiz türküler arasında yer alan, duygu bakımından eşsiz, insanı gerçek manada alıp götüren trans etkisine sahip güzide türkü. en yüksek etkiyi almak için gülay'dan dinlenilmesi gerekir, diğer sanatçıların hiçbiri o etkiyi ve tadı veremez. sanki gülay dünyaya bu türküyü seslendirmek için gelmiş gibi eşsiz bir uyum var aralarında.

selam olsun müziği hissederek dinleyen insanlara !

http://www.youtube.com/watch?v=a9Dddk0YxlA

bir türk düşmanı olarak nazım hikmet

nazim hikmet belki bir turk dusmani olabilir ama hicbir zaman turkiye'nin karsisinda yer almamistir. kürtleri veya digerlerini hicbir zaman desteklememistir. bunu da dipnot olarak duseyim.

türkçülük

enternasyonelist kardesimizi, brezilyanin, hindistanin,pakistanin vb. ulkelerin varoslarinda, gettolarinda yasamaya davet ediyorum. hadi ona gotun yemedi gidip bir arabin,kürdün evinde kal ondan sonra enternasyonalizmin bir sike yaramayan hayali bir gorus oldugunu anlarsin.

allah kendini öldürebilir mi paradoksu

allah'in her dedigi aninda olduguna gore, allah bir anlik bile olsa yanlislikla ölmeyi dusunup kendini öldürmüş olabilir mi ? yoksa bunu dusundugunde karsisina bir windows penceresi gibi birsey cikip "bu islem geri alinamaz. evet'e basarsaniz sistem allah'i oldurur ve allah olene kadar sistem yeniden baslatilamaz". gibi bir pencere mi cikiyor acaba. yoksa cidden ölmüş olabilir mi ? 1400 yildir haber alinamadigi dusunulurse bence birinci ihtimalin gerceklesmis olma ihtimali %99.99999.

dağ 2 filminin 30 milyon tl gişe hasılatı yapması

(bkz: türk sineması neden gelişmiyor)

iste bu ezikler yuzunden. askeri temali amerikan filmlerini salyasini akita akita izler, 30 milyonu birak en az 300 milyon kazanir sesini cikartmaz. ama turk filmi 30 milyon kazaninca " bizi somurduuu, havus partisi yapcakk" triplerine girer. sanane olum sa na ne ? parasini verdim filmi izledim ve begendim. senden mi cikti parasi orospu cocugu ? bir turk filminin basarili olmasi sana neden batiyor ?

ürdün devleti kadar olamadık yazıklar olsun

bizim "baskomutan" da askerlerimiz sehit olurken gule oynaya acilistan acilisa kosuyor. la adam stad'ta miting yapti amk stad'ta. daha neler gorecegiz biz bu muhtar zihniyetliden artik tahmin bile edemiyorum.

şehit enver paşa

bu ulkede hem islamcilar hem komunist ve sosyalistler hem de türk dusmanlari tarafindan sevilmeyen kim varsa bilin ki o kisi buyuk bir insandir. türklüğe sayisiz katkisi olmustur.

komediye bak:

abdülhamid han, sırtı kapı'ya doğru, seccade üzerinde dua etmektedir. gelenleri görmüyor, gelenler de ona kendilerini göstermiyor.enver, önde, yarı açık kapıyı biraz daha aralamış, olduğu yerden tabloyu seyretmektedir. abdülhamid han, elleri hacet dergahına uzatılmış, gözyaşiyle nemli bir dua esesi çıkarmakta:

"allahım; bana yapılanları helal etmiyorum! şahsıma yapıldığı için değil, milletime yapıldığı için affetmiyorum! milletime yapılan fenalıklardan, yarın senin hesap gününde davacıyım!"

enver bu duayı işitince, çarpılıpkalıyor, hünkarın huzuruna çıkamıyor,geriye dönüyor, talat'ı kolundan çekerek sürüklüyor,rıhtımda bekleyen istimbota götürüyor ve orada,ağlaya ağlaya, talat'a diyor ki:

"başımıza ne geldisye bu adama yaptıklarımızdan geldi ve daha ne gelecek o yüzden gelecek!.."

ya bi siktir git kodumun comari. size gore tarihimiz bir osmanli tugrasi birde abdulhamid handan ibaret zaten. sarikli misir delisinden dinlediginiz masallari gelip burda sicmayin. o kokusmus zihniyetinizi sikeyim.

popülarite

cahil insanların bol olduğu ülkelerde daha bir popüler olan kavram. popülaritenin esiri olan ülkelerin halkları daha kolay manipüle edilir ve daha kolay yönetilir. mesela devamlı kahvede takılan bir çomarsanız tv'de çıkan her akp'linin söylediği sizin için popülerdir artık. bir gün filistinli olursunuz, birgün halepli, öteki gün myanmarlı. Sosyalist veya komünist bir çomarsanız ise yine aynı şekilde rus siyasetçilerin ve bilumum terörist grupların söyledikleri popülerdir sizin için. birgün esadçı olursunuz, bir gün apocu olursunuz, birgün putinci. ülkücü bir çomarsanız ise sizin ne olduğunuz belli değildir.

fakat bir türkçüyseniz asla manipüle edilemezsiniz ve popülarite zerre sikinizde değildir çünkü ne düşündüğünüzü bilirsiniz ve sağlam bir kafaya sahipsinizdir.

çerkes

çerkesler kürtlerden bin katlı daha tehlikelidir. VATANLARını TERKEDiP KAÇAN, Sığındığı YERE iHANET EDEN BAŞKA KAÇ TANE TOPLUM VARDıR Ki ? girin bir çerkes sitesine türk ve atatürk düşmanlığının başını alıp yürüdüğünü göreceksiniz.

Hava atma, kibir, küçük görme, etiket edinme gibi kişisel rahatsızlıkların bu şerefsiz ahalide millileştiğine tanık olmamak mümkün değildir. Sürekli övünmeleri ağızlarında sakız olsada hiç bir gerçek yanı olmadığına şahit olmamak için gerizekalı olmak gerekir. sözlükte de bunun canlı ibarelerini görebilirsiniz.

mesela rusların sikip attığı bu çerkez kardeşimiz türkiye'ye dileniyor çünkü gidip rusya'da siz bizi anavatanımızdan (her zaman sığıntı olarak yaşamışlardır aslında anavatanları dediğime bakmayın) kovdunuz, bizi soykırıma uğrattınız ve biz de geldik bize kucak açan türklere ezikliğimizi kusuyoruz demeye götü yemiyor :

https://pbs.twimg.com/media/CwXdAi2XUAEZ-MZ.jpg

siker misin sabaha mı bırakırsın ?

not: bir kısmının güzel olmalarının sebebi slav ırkıyla girmiş oldukları münasebetlerin sonucudur. türkiye'de iş bulmaları bu yüzden kolaydır.

behzat ç

merhaba ! sizde behzat ç gibi bir dizi yazmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? durun karamsarlığa düşmeyin tam size göre ankaralı bilim adamlarınca onaylanmış bir formülümüz var !

bir tutam facebook özlü sözler sayfası, bir tutam neşet ertaş türküsü, bir tutam boktan angara ağzı ve bir tutam kıroluk. behzat ç gibi bir diziniz hazır !

ekleme : bu dizi türk düşmanlarının, pkk'lıların ve bu gibi orospu çocuklarının dizisidir. kendini onlardan sayan herkes izleyebilir.

daniela freitas

bir kadının güzellikte ve çekicilikte ulaşabileceği son nokta. doğal hali bence makyajlı halinden katbekat daha çekici.

makyajlı: görsel
görsel

makyajsız: görsel
görsel

diyecek söz bulamıyorum.

bir anda gelen çiş vs bekleyebilen çiş

kadınlardaki durum nasıl bilmiyorum fakat bildiğim kadarıyla onlar çişlerini tutamıyorlar. adet falan birsürü karmaşık yapı sadece kadınların ve uzmanların açıklayabileceği şeyler.

bizdeki durumda, bir anda gelen çiş bir anda bastırır ve hemen çıkmak ister, tutamazsın. maksimum 5 dk tutabilirsin 5 dk sonunda ya sikin taşağın patlar ya da altına işersin. ama bekleyebilen çiş olgundur, bir anda gelen çiş gibi aceleci değildir. hatta hiç aceleci değildir saatlerce bekleyebilir. benim rekorumu sorarsanız 6 saat tutmuşluğum var. tabi bu 6 saat sonunda kasıklar patlayacak gibi oluyor tavsiye etmiyorum. (bkz: kamu spotu) ne demişler, çişin gelince yap osuruğun gelince osur az osur uz osur, akibet gelecektir fosur fosur. zincirleme atasözü gibi oldu amk.

selahattin demirtaş

önderi apo olan bir halkın lideri de selo olur ne bekliyorsunuz ki ? bunun işlediği onlarca suça rağmen hapse atmayan da ayrı orospu çocuğudur ve selonun dediklerini tasdikler nitelikdedir. bitmeyecek kürtlerin bu kimlik arayışı amk. nereye kapak atsalar boş çıkıyor. ne tarihiniz var ne adamakıllı önderiniz. alayınız teröristsiniz amına koyim. size türklük gibi yüce bir kimlik sunuldu ama siz olmayan hayali bir kimlik peşinde koşmayı seçtiniz.

carla gugino

dünyanın en iyi kalça, meme, bacak ve dudaklarına sahip afet-i devran. o kalçalara yumulup uyumak istiyorum. bedeli ne olursa olsun o bedeli ödemeye hazırım !

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

sabahın şarkısı

güne mutlu ve enerjik başlamak için: athena - skalonga .

http://www.youtube.com/watch?v=K_nN8xQUquU

erol katırcıoğlu

cnn türk canlı yayınında bütün konuklar tarafından göt olmasına rağmen hala hdp'yi savunmaya devam eden klasik yüzsüz terörist savunucusunun teki. hiçbir soruya cevap veremeyerek "olabilir" diyerek geçiştiren görev adamı.

internetten tanışılan biriyle buluşmak

görsel

rte nin ölüm haberi alındığında söylenecek ilk söz

tek temennim görevi başındayken ölmemesi. türkiye'nin şuan içinde bulunduğu belirsizlik ve heran bir kaos oluşma ihtimali göz önüne alındığında ve yerine geçebilecek zeki bir siyasetçinin olmayışından ötürü kaos ortamının oluşabileceğine inanıyorum zira rte öyle bir tek adamlık öyle bir diktatörlük yarattı ki ülkede herşey kendine bağlı ve görünürde bir varisi de yok. bilal demeyin götümle gülerim. rte öldüğünde bütün kurumlar biranda çözülecek ve bağımsızlığını ilan edecek. güçlü olan yine o bağımsızlık ilan eden kurumları ele geçirecek. ya da hiçbiri olmayak sizi sikiyorum amk.